Wyraź się obrazkowo – GG wprowadza opisy graficzne

Jak  podzielić się z przyjaciółmi swoim dobrym nastrojem? Jak wyróżnić siebie wśród innych kontaktów u kogoś w komunikatorze? Od dzisiaj można to zrobić graficznie ustawiając obrazkowy opis, który zobaczą wszyscy znajomi na liście kontaktów w Gadu-Gadu. Na stronie www.gadudodatki.pl można już korzystać z tysięcy opisów, słownych i  graficznych, wybrać za każdym razem inny, w zależności od naszego nastroju.

Opisy w Gadu-Gadu to już legendarne krótkie teksty, masowo ustawiane przez użytkowników na swoich numerach GG. Od lat robią furorę w sieci i stają się ikonami internetowej kultury. Opisom poświęcono specjalne serwisy www, wydano nawet książki. Wśród tysięcy opisów można znaleźć pasujące na każdą okazję – śmieszne, smutne, dla młodych i starszych, szkolne, biznesowe. Pionowe i poziome. Zbiór opisów powstaje z każdym dniem i tworzony jest przez samych użytkowników, którym nie brakuje wyobraźni i poczucia humoru. Czasami jednak słowa to za mało.

Dzięki nowej wersji komunikatora Nowe Gadu-Gadu od dzisiaj użytkownicy mogą korzystać z nowej, atrakcyjnej formy – opisów graficznych. Za ich pomocą można pokazać nastrój, zobrazować myśli, podkreślić to, co jest ważne właśnie w danej chwili. To zupełnie nowy sposób wyrażania siebie i wyróżnienia na liście kontaktów. Opis graficzny ubarwia listę, podkreśla osobowość znajomego. Grafice towarzyszy krótki tekst.

W każdej chwili użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki opisów i znaleźć coś dla siebie spośród propozycji opisów śmiesznych, poważnych, sympatycznych, romantycznych czy po prostu o codziennym życiu. Obecnie na stronie www.Gadudodatki.pl dostępnych jest ponad 10 tysięcy opisów graficznych i tekstowych wybranych spośród 1,5 mln propozycji. Strona ma także nowy wygląd, bardziej czytelny dla użytkownika, z nowymi kategoriami.

W serwisie Gadudodatki.pl publikowana jest lista „Top10” autorów dodatków do komunikatora. To internauci, którzy tworzą i dodają na stronę własne dodatki – w ten sposób dzielą się swoimi pomysłami z  milionami innych użytkowników Gadu-Gadu.

Opisy graficzne można ustawiać w najnowszej wersji komunikatora – Nowe Gadu-Gadu (wydanie z  28.05.2009) do pobrania bezpłatnie ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl/.Opisy tekstowe dostępne są dla każdej z wersji komunikatora. Opis graficzny można ustawić sobie za niewielką opłatą. Cena opisu zależy od długości czasu na jaki wykupuje się abonament. Prezentacja opisów graficznych: http://www.slideshare.net/GGNetwork/opisy-graficzne

www.gadudodatki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top