Wyróżnienia Oracle

Firma Oracle informuje, że w raporcie „Forrester Wave: Enterprise Content Management Suites, Q4 2007” została uznana za najlepszą w dziedzinie zarządzania treścią w przedsiębiorstwie, a jej rozwiązanie określono jako „kompletny pakiet do sprawnego zarządzania dokumentami, rekordami i treścią internetową”.
W raporcie firmy Forrester czytamy, że rozwiązanie Oracle Universal Content Management 10g otrzymało w rankingu magazynu InfoWorld ocenę „Doskonałe” i było określone jako „produkt wszechstronny” i „bardzo przydatny dla dużych przedsiębiorstw”. Oracle został umieszczony na liście EContent 100 magazynu EContent, będącej rankingiem stu przedsiębiorstw, które liczą się najbardziej w branży treści cyfrowych. Oracle został także umieszczony w kwadrancie liderów w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant for Enterprise Content Management, 2007”, opublikowanym we wrześniu 2007 r. Oprogramowanie Oracle Content Management jest kompleksowym i w pełni zintegrowanym rozwiązaniem do zarządzania treścią, które obsługuje wszelkie nieusystematyzowane informacje pochodzące z plików, dokumentów, rekordów i obrazów cyfrowych.

„Rozwiązanie Oracle Content Management oferuje nieporównywalną funkcjonalność i łatwość użycia klientom, którzy chcą mieć kontrolę nad różnorodnymi formami treści przedsiębiorstwa, zarządzać dostępem do nich oraz zapewnić zgodność z przepisami. Dodatkowo rozwiązanie to, jako element Oracle Fusion Middleware, umożliwia bezproblemową integrację z aplikacjami Oracle” — powiedział Terry Butler, dyrektor ds. rozwiązań w firmie ImageSource, która jest członkiem programu Oracle PartnerNetwork.

„Konieczność zachowania zgodności z przepisami oraz potrzeba lepszego przechowywania, współużytkowania i wykorzystywania treści każdego rodzaju sprawiają, że zarządzanie treścią staje się w każdym przedsiębiorstwie sprawą priorytetową. Ostatnie branżowe wyróżnienia dla rozwiązania Oracle Content Management są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczenie najbardziej zintegrowanego, wszechstronnego i łatwego w użyciu oprogramowania do zarządzania treścią” — powiedział Frank Radichel, wiceprezes ds. tworzenia oprogramowania (Software Development) w firmie Oracle.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top