Wystartował Bar w Internecie

Równolegle z pojawieniem się na antenie Telewizji Polsat kolejnej edycji widowiska Bar w portalu INTERIA.PL uruchomiony został oficjalny serwis programu.

Witryna udostępniona została w odświeżonej szacie graficznej i w zmodyfikowanej formie, uwzględniającej zmiany w formule widowiska, które w tej edycji przebiega pod hasłem „Złoto dla zuchwałych”. Swój dział w serwisie ma nie tylko 14 uczestników wyłonionych w trakcie przesłuchań, ale także grupa „all stars”, czyli popularnych osób biorących wcześniej udział we wszystkich dotychczas realizowanych w naszym kraju produkcjach typu reality show.

Tak jak w poprzednich edycjach, w serwisie znajdują się informacje o uczestnikach i prowadzącym, aktualności z ostatniej chwili, opisy najważniejszych wydarzeń oraz zdjęcia, filmy i dźwięki z programu (w tym także sekcja „Bez cenzury”). Za pośrednictwem sieci transmitowany jest na żywo obraz z 6 kamer (3 umieszczone w Barze, 3 – w domu barmanów).

Odwiedzający serwis mają możliwość podyskutowania na forum, mogą też skomentować jakieś wydarzenie czy wyrazić opinię o którymś z barmanów. Zarówno barmani, jak i osoby z grupy „all stars” rozmawiać będą z użytkownikami Internetu podczas czatów, których w tej edycji ma być więcej, niż poprzednio. Nowością jest możliwość zadania pytania barmanowi poprzez SMS. Na stronach internetowych Baru zaprenumerować można specjalny, rozsyłany codziennie pocztą elektroniczną (także w soboty i niedziele) biuletyn informacyjny. Dostępne są też „barowe” gadżety – logo i dzwonki na komórkę, tapety na pulpit, układanki.

Część zasobów serwisu jest ogólnodostępna, cześć zaś dostępna jest w strefie kodowanej. Dostęp do strefy kodowanej użytkownicy mogą uzyskać wykupując kod dostępu na jeden dzień, 30 lub 60 dni albo na cały czas trwania programu.

http://barpolsat.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top