Wystartował przyjaznyserwis.pl

Opublikowano: 28 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Przyjaznyserwis.pl to prywatne przedsięwzięcie Macieja Kostro, specjalizującego się m.in. w zagadnieniach użyteczności stron internetowych. Serwis powstał dzięki wsparciu firmy INTERCON technologia dla biznesu.

Ambicją autora serwisu jest stworzenie miejsca, w którym kształtowałyby się opinie dotyczące zagadnień użyteczności i funkcjonalności polskich serwisów internetowych. Nacisk położony jest na 'przyjazność' – trudne do zdefiniowania pojęcie, które oddaje jednak odczucia większości użytkowników, nieobeznanych z technologicznym żargonem.

Przyjaznyserwis.pl umożliwia zgłaszanie serwisów internetowych do rankingu PRZYJAZNYCH i NIEPRZYJAZNYCH miejsc w naszym internecie. Zgłoszone serwisy można opatrywać komentarzami, można przyznawać im punkty. Formuła jest swobodna, nie zostały przewidziane żadne nagrody ani zachęty dla właścicieli serwisów. W pewnym stopniu wyróżnieni będą tylko zarejestrowani użytkownicy.

Serwis ma służyć także prezentacji subiektywnych poglądów autora na temat użyteczności oraz zbierać najciekawsze materiały i opinie na ten temat.

Całkiem niedawno powstała lista dyskusyjna poświęcona zagadnieniom użyteczności. Jest wspólnym dziełem Tomasza Karwatki z firmy Janmedia Interactive oraz Macieja Szymańskiego z PTK Centertel.

http://www.przyjaznyserwis.pl/

Sylwester KozakWystartował przyjaznyserwis.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.