Wystartował Wynajem.pl

Wystartował serwis internetowy Wynajem.pl. To nowoczesna platforma ogłoszeniowa, która skupia ludzi zainteresowanym wynajmem nieruchomości, maszyn oraz pojazdów. Użytkownicy indywidualni, firmy, agencje wynajmu mogą zamieszczać i przeglądać aktualne oferty wynajmu, korzystając z zaawansowanego systemu wyszukiwania.
Wynajem.pl to nowoczesna platforma wymiany informacji pomiędzy najemcami i wynajmującymi.  Umożliwia ona stały, łatwy i szybki kontakt w sprawie wynajmu rożnego typu nieruchomości (m.in. biura, mieszkania, pokoju, działki czy garażu), maszyn budowlanych, w tym m.in. dźwigów, podnośników czy kontenerów, a także pojazdów: samochodów, motocykli, pojazdów zabytkowych, nowoczesnych jachtów, łodzi czy innych sprzętów wodnych. Dzięki Wynajem.pl można równie łatwo i szybko znaleźć współlokatora, wcześniej zobaczyć zdjęcie osoby, dostępne w profilu użytkownika. Z Wynajem.pl może korzystać każdy – zarówno najemcy zainteresowani najnowszymi ofertami na rynku jak i  wynajmujący, w celu dotarcia do potencjalnych klientów. Wystarczy tylko dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie. „Wynajem.pl może służyć każdemu, zgodnie z jego aktualnymi potrzebami. Tworzymy platformę, do której ludzie będą wracać i korzystać z jej zasobów kiedy tylko pomyślą o wynajęciu mieszkania, jachtu, samochodu czy maszyny budowlanej. Dlatego w rozbudowie Wynajem.pl stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i atrakcyjność oferty, której zadaniem jest ułatwianie i usprawnianie procesu komunikacji już przy pierwszym kontakcie wynajmującego z najemcą” – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Wynajem.pl Sp. z o.o.

Wystartował Wynajem.pl 1

Oferty pogrupowane są w trzy główne kategorie: nieruchomości, pojazdy i maszyny. Każda z tych kategorii zawiera bardziej szczegółowe sekcje, co umożliwia szybkie dotarcie do interesujących ofert. Po wybraniu podkategorii, wyświetla się lista ogłoszeń opatrzonych zdjęciami i opisem. Po dokonaniu wyboru konkretnej nieruchomości, system lokalizuje ją na mapie. Ponadto wyszukiwarka ofert pozwala sortować wyniki w celu dotarcia do poszukiwanych ofert także po wskazaniu daty zamieszczenia ogłoszenia czy podaniu ceny najmu. Wynajem.pl umożliwia także stworzenie własnej, indywidualnej listy ogłoszeń, do której zawsze można powrócić by dokonać wyboru spośród zgromadzonych wcześniej ofert, najbardziej odpowiadających oczekiwaniom użytkownika.

Poza ofertami wynajmu, użytkownik znajdzie w serwisie także aktualności z rynku nieruchomości, może skorzystać z bazy firm przeprowadzkowych czy też bazy biur nieruchomości w jego okolicy. Korzystanie z Wynajem.pl jest łatwe i bezpieczne, a co najważniejsze, oferty można przeglądać bez wychodzenia z domu czy przeglądania kilkunastu gazet z ogłoszeniami dziennie. Istnieje także możliwość skorzystania z funkcji powiadamiania o nowych ofertach, jakimi jest zainteresowany użytkownik. Wystarczy tylko wcześniej zaznaczyć opcje (dział, kategorie), które go interesują.

Wszystkie dane przechowywane są na serwerach Wynajem.pl Sp. z o.o. W celu ich ochrony przed nieautoryzowanym dostępem i ujawnieniem wykorzystywanych jest wiele narzędzi, m.in. szyfrowanie, hasła, zabezpieczenia fizyczne. Dodatkowo, wszystkie formularze i dane są zabezpieczone 128-bitowym protokołem SSL firmy THAWTE.

Właścicielem Wynajem.pl jest spółka Wynajem.pl Sp. z o.o., która należy do Grupy E-Financial S.A.

www.wynajem.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top