Wystartowała giełda tematów maturalnych

Opublikowano: 28 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ruszyła SMSowa giełda tematów maturalnych. Akcje zorganizowała firma One-2-One wspólnie z dziennikami wydawanymi przez Polskapresse. Zainteresowani czytelnicy będą mogli w okresie od 23 kwietnia do 2 maja przesyłać SMSem do wymienionych gazet pomysły tematów maturalnych z języka polskiego. Redakcje stworzą ranking tematów, który będzie dostępny przez SMS kilka dni przed maturą, a 2 maja zostanie wydrukowany na łamach gazet. Dla uczestników akcji przewidziano atrakcyjne nagrody.

„Matura to bardzo stresujący egzamin dla większości młodych ludzi. Mam nadzieje, że pomożemy im uspokoić nieco emocje, a przesłane, dzięki naszemu systemowi, pomysły na tematy będą inspiracją i dodatkowym bodźcem do jeszcze jednego zaglądnięcia do książek – powiedział Tomasz Długiewicz z One-2-One.

http://www.one-2-one.pl

Sylwester KozakWystartowała giełda tematów maturalnych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.