Wyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski

Wyszukiwarka www.pf.pl została wyróżniona Medalem Europejskim. Organizatorem konkursu Medal Europejski dla Usług jest Business Centre Club. Nagroda przyznawana jest przez najważniejszą instytucję państwową ds. Unii Europejskiej – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Uroczyste wręczenie Medali odbyło się 3 kwietnia br. w Centrum Olimpijskim PKOL. W imieniu Eniro Polska, właściciela serwisu www.pf.pl,nagrodę odebrała Magdalena Wypychowicz – członek zarządu i dyrektor marketingu.

www.pf.pl łączy kupujących i sprzedających. Serwis dostarcza pełnych i rzetelnych informacji firmach, produktach i usługach dostępnych non-stop, czyli przez 24 godziny i 365 dni w roku. Reklama w www.pf.pl umożliwia sprzedającym zdobycie nowych klientów, zwiększenie codziennej sprzedaży, dostarcza pełnych informacji o firmach, produktach i usługach. Firma, które zamieszcza reklamę w www.pf.pl potwierdza gotowość do współpracy i otwartość na nowe kontakty biznesowe. Z kolei kupujący znajdą w serwisie wszystkie produkty i usługi potrzebne w pracy i w domu, informacje o warunkach zakupu, dane usługodawców, dostawców, partnerów w biznesie a także ważne telefony, Z usługi korzystają osoby zdecydowane na zakup oraz wszyscy, którzy chcą szybko znaleźć firmę, produkt lub usługę.

W ogólnopolskim konkursie pn. Medal Europejski wyróżniane są wyroby i usługi, których jakość nie odbiega od poziomu europejskiego. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy oferującej usługę, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna bierze także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

– Medal Europejski to bardzo cenne wyróżnienie zwłaszcza ze względu na naszych klientów i użytkowników. Potwierdza ono, że wyszukiwarka www.pf.pl to wysokiej jakości medium reklamowe i informacyjne, które odpowiada standardom europejskim i jest skuteczne. Jesteśmy jedyną firmą w branży, której usługa, w tym wypadku wyszukiwarka teleadresowa, odpowiada europejskim standardom. To pierwsze tego typu wyróżnienia w dorobku Eniro Polska, ale z pewnością nie ostatnie, ponieważ wszystkie nasze produkty i usługi zasługują na Medale – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu w Eniro Polska.

Medal Europejski przyznawany jest już od 8 lat i wśród ponad 2000 nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, czy uczelnie wyższe, a nawet media.

www.pf.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry