Wyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski

Opublikowano: 8 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wyszukiwarka www.pf.pl została wyróżniona Medalem Europejskim. Organizatorem konkursu Medal Europejski dla Usług jest Business Centre Club. Nagroda przyznawana jest przez najważniejszą instytucję państwową ds. Unii Europejskiej – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Uroczyste wręczenie Medali odbyło się 3 kwietnia br. w Centrum Olimpijskim PKOL. W imieniu Eniro Polska, właściciela serwisu www.pf.pl,nagrodę odebrała Magdalena Wypychowicz – członek zarządu i dyrektor marketingu.

www.pf.pl łączy kupujących i sprzedających. Serwis dostarcza pełnych i rzetelnych informacji firmach, produktach i usługach dostępnych non-stop, czyli przez 24 godziny i 365 dni w roku. Reklama w www.pf.pl umożliwia sprzedającym zdobycie nowych klientów, zwiększenie codziennej sprzedaży, dostarcza pełnych informacji o firmach, produktach i usługach. Firma, które zamieszcza reklamę w www.pf.pl potwierdza gotowość do współpracy i otwartość na nowe kontakty biznesowe. Z kolei kupujący znajdą w serwisie wszystkie produkty i usługi potrzebne w pracy i w domu, informacje o warunkach zakupu, dane usługodawców, dostawców, partnerów w biznesie a także ważne telefony, Z usługi korzystają osoby zdecydowane na zakup oraz wszyscy, którzy chcą szybko znaleźć firmę, produkt lub usługę.

W ogólnopolskim konkursie pn. Medal Europejski wyróżniane są wyroby i usługi, których jakość nie odbiega od poziomu europejskiego. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy oferującej usługę, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna bierze także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

– Medal Europejski to bardzo cenne wyróżnienie zwłaszcza ze względu na naszych klientów i użytkowników. Potwierdza ono, że wyszukiwarka www.pf.pl to wysokiej jakości medium reklamowe i informacyjne, które odpowiada standardom europejskim i jest skuteczne. Jesteśmy jedyną firmą w branży, której usługa, w tym wypadku wyszukiwarka teleadresowa, odpowiada europejskim standardom. To pierwsze tego typu wyróżnienia w dorobku Eniro Polska, ale z pewnością nie ostatnie, ponieważ wszystkie nasze produkty i usługi zasługują na Medale – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu w Eniro Polska.

Medal Europejski przyznawany jest już od 8 lat i wśród ponad 2000 nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, czy uczelnie wyższe, a nawet media.

www.pf.pl

Hanna LaskowskaWyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski

Podziel się!

O autorze

hania