Wzrost oglądalności dziennika.pl

dziennik.pl ma już prawie milion użytkowników. W czerwcu ten popularny serwis informacyjny pobił kolejny rekord – liczba użytkowników wzrosła aż o 30 procent w porównaniu do poprzedniego miesiąca.
Według badań Megapanel Gemius/PBI liczba użytkowników dziennika.pl wyniosła w czerwcu tego roku 972 605. To aż o 222 642 użytkowników więcej niż w maju (wzrost o 30 procent).

“To kolejny pomyślny miesiąc dla dziennika.pl. Bardzo cieszymy się z tego wyniku, bo to także dobry sygnał dla naszych partnerów. Nie tylko dlatego, że rośnie popularność serwisu. Z innych badań wiemy, że dziennik.pl przyciąga grupę odbiorców bardzo atrakcyjną z punktu widzenia reklamodawców. Czytelnicy dziennika.pl to ludzie zarabiający więcej i lepiej wykształceni niż przeciętni Polacy” – mówi Ewa Bańbuła, Internet Marketing Manager w Axel Springer Polska.

“Wzrost oglądalności to dowód, że sprawdza się przyjęta u podstaw dziennika.pl formuła szybkiego serwisu informacyjnego, w którym czytelnicy mogą znaleźć najświeższe wiadomości, zanim ukażą się one w gazetach” – dodaje redaktor naczelny dziennika.pl Piotr Bugajski.

Dziennik.pl to interaktywny serwis informacyjny dostarczający wiadomości z Polski i ze świata przez 24 godziny na dobę. Wystartował w listopadzie 2006 roku. Od tego czasu liczba jego użytkowników wzrosła aż o 209 procent.

www.dziennik.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry