XHTML'owa kampania reklamowa w wp.pl

Od 13 do 16 kwietnia na stronie głównej portalu Wirtualna Polska realizowana jest kampania reklamowa promująca nowy model samochodu Peugeot 307cc. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie akcji promocyjnych, jakie były dotychczas prowadzone na stronach portalu. W kampanii wykorzystano technologię XHTML.

Interakcja użytkownika z reklamą powoduje min. zmianę koloru tła strony w zależności od charakteru kreacji, jak również zmianę zawartości samej formy reklamowej. I tak gdy w reklamie mówi się o “szatańskim temperamencie” samochodu, tło strony głównej zmienia się na kolor czerwony, a w przypadku podkreślania “wzniosłego piękna” – na szlachetny błękit. Każdy unikalny użytkownik odwiedzający portal zobaczy pełną sekwencję przygotowanych kreacji składającą się z trzech kolejnych faz różniących się rodzajem zastosowanych form reklamowych.

“Zastosowanie technologii XHTML pozwala nam na pełniejsze wykorzystywanie możliwości systemu reklamowego WP – umieszczanie reklam w nietypowych miejscach, dodatkowe animacje oraz większy dynamizm przekazu.- mówi Rafał Kudriawcew Account Manager Biura Reklamy WP. Dodatkowo możemy je prezentować w taki sposób, aby nie przeszkadzały użytkownikom w normalnym korzystaniu z portalu, lecz stanowiły dla nich ciekawą niespodziankę”.

Technologia XHTML umożliwia pełne wykorzystanie, na potrzeby przekazu reklamowego, budowy i kolorystyki strony. Daje możliwość optymalnego formatowania treści strony oraz zarządzania elementami reagującymi na dostępne w Internecie formy reklamowe bez ingerencji w kod serwisu. Zastosowanie XHTML-a pozwala reklamodawcom maksymalnie wykorzystać możliwości Internetu i jeszcze skuteczniej promować ich towary oraz usługi.

Kreacje przygotowała firma K2 Internet, natomiast planowaniem i zleceniem kampanii zajęła się agencja Media Contacts.

http://www.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry