Xtrade S.A. zorganizowało pierwsza międzynarodowa aukcję

Firma Xtrade S.A., zarządzająca pierwszą horyzontalną platformą handlu elektronicznego B2B w Polsce, poinformowała, że z jej usług korzysta już 36 klientów – 11 kupujących i 25 sprzedających. Reprezentują oni niemal wszystkie branże od ubezpieczeniowej przez bankową, IT, przemysł ciężki, po spożywczą.

Jeszcze w marcu na platformie Xtrade przeprowadzona została pięćdziesiąta aukcja, która była jednocześnie pierwszą aukcją międzynarodową.

Oszczędności uzyskiwane przez klientów Xtrade utrzymują się na poziomie średnio 25 procent, przy czym w jednej z ostatnich aukcji kupujący wynegocjował ceny notebooków o 40 procent niższe od katalogowych. Wartość jednej z tegorocznych aukcji szacowana była na 10 mln zł, a uzyskane oszczędności przekroczyły 1 mln zł.
„Xtrade S.A. rozwija się zgodnie z oczekiwaniami. Systematycznie pozyskujemy nowych klientów, a z dotychczasowymi poszerzamy współpracę. Ponadto wzmacniamy swoją pozycję poprzez umowy partnerskie np. ostatnia podpisana w styczniu z InfoVide. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń mogę z pełną świadomością powiedzieć, że na platformie Xtrade można zrealizować każdy przetarg, niezależnie od złożoności procesu zakupowego lub rodzaju produktu. Obsłużyliśmy 11 bardzo dużych organizacji, kupujący mogą wybierać wśród 20.000 produktów i usług, a sprzedający mają zapewniony zbyt bez angażowania zespołu sprzedawców. Po roku działalności jesteśmy zadowoleni z efektów pracy naszego zespołu” – powiedziała Anna Sieńko, Prezes Zarządu Xtrade S.A.

http://www.xtrade.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top