Za Eurogąbki zapłacisz PayPalem

Opublikowano: 1 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Użytkownicy nk.pl mogą już kupować Eurogąbki przez system PayPal. Współpraca obu firm ułatwić ma dostęp do gier użytkownikom serwisu mieszkającym poza granicami Polski.

Za Eurogąbki zapłacisz PayPalem 1Aby skorzystać z PayPala w nk.pl należy zalogować się i potwierdzić płatność – bez konieczności podawania dodatkowych danych, takich jak np. numer rachunku bankowego. Wirtualna waluta nk.pl jest wykorzystywana w grach społecznościowych, a także jako środek płatności za usługi portalu.

Dzięki globalnemu zasięgowi systemu PayPal, użytkownicy serwisu mieszkający poza Polską będą mogli płacić w najdogodniejszy dla siebie sposób: kartą płatniczą lub za pośrednictwem doładowania z dowolnego banku na świecie.

Do naszego serwisu loguje się regularnie ok. 11 mln internautów. Około milion z nich to użytkownicy zagraniczni, głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii i Stanów Zjednoczonych. Dlatego zaoferowanie lokalnych metod płatności było jednym z naszych celów. Współpraca z PayPal pozwoliła nam go zrealizować – powiedział Marcin Dobrzyniecki, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w nk.pl.

Dawid ZarazińskiZa Eurogąbki zapłacisz PayPalem

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.