Za Eurogąbki zapłacisz PayPalem

Użytkownicy nk.pl mogą już kupować Eurogąbki przez system PayPal. Współpraca obu firm ułatwić ma dostęp do gier użytkownikom serwisu mieszkającym poza granicami Polski.

Za Eurogąbki zapłacisz PayPalem 1Aby skorzystać z PayPala w nk.pl należy zalogować się i potwierdzić płatność – bez konieczności podawania dodatkowych danych, takich jak np. numer rachunku bankowego. Wirtualna waluta nk.pl jest wykorzystywana w grach społecznościowych, a także jako środek płatności za usługi portalu.

Dzięki globalnemu zasięgowi systemu PayPal, użytkownicy serwisu mieszkający poza Polską będą mogli płacić w najdogodniejszy dla siebie sposób: kartą płatniczą lub za pośrednictwem doładowania z dowolnego banku na świecie.

Do naszego serwisu loguje się regularnie ok. 11 mln internautów. Około milion z nich to użytkownicy zagraniczni, głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii i Stanów Zjednoczonych. Dlatego zaoferowanie lokalnych metod płatności było jednym z naszych celów. Współpraca z PayPal pozwoliła nam go zrealizować – powiedział Marcin Dobrzyniecki, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w nk.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top