Załóż sklep internetowy i wygraj 15.000 zł

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują  konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

– Chcemy  zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w Internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych  sklepów, które  zostaną założone w 2010 roku – mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel  SklepyFirmowe.pl –natomiast istniejące już sklepy, chcemy nagradzać  za włożoną pracę i poświęcony czas w budowę swojego wizerunku w Internecie.

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród  nowych sklepów otrzymasz 10.000 zł w gotówce, 3.000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz  2.000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3.000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25.000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z  ecommercowej blogosfery i nie tylko:  Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (commerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz  Viren Bhadari (skarpetkowo.pl).

SklepyFirmowe.pl to platforma w ramach której można założyć sklep internetowy w jedno kliknięcie. Obecnie na oprogramowaniu tym prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Cechą charakterystyczną platformy SklepyFirmowe.pl jest niska bariera założenia sklepu. Sklep można założyć w kilka sekund a plany abonamentowe zaczynają sie już od 19 zł/mc.

www.sklepyfirmowe.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top