Załóż sklep internetowy i wygraj 15.000 zł

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują  konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

– Chcemy  zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w Internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych  sklepów, które  zostaną założone w 2010 roku – mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel  SklepyFirmowe.pl –natomiast istniejące już sklepy, chcemy nagradzać  za włożoną pracę i poświęcony czas w budowę swojego wizerunku w Internecie.

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród  nowych sklepów otrzymasz 10.000 zł w gotówce, 3.000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz  2.000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3.000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25.000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z  ecommercowej blogosfery i nie tylko:  Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (commerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz  Viren Bhadari (skarpetkowo.pl).

SklepyFirmowe.pl to platforma w ramach której można założyć sklep internetowy w jedno kliknięcie. Obecnie na oprogramowaniu tym prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Cechą charakterystyczną platformy SklepyFirmowe.pl jest niska bariera założenia sklepu. Sklep można założyć w kilka sekund a plany abonamentowe zaczynają sie już od 19 zł/mc.

www.sklepyfirmowe.pl/konkurs

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry