Zapunktuj na wiosnę w Oligoo.pl

W najbliższą sobotę pierwszy dzień wiosny. Serwis Oligoo.pl razem z użytkownikami chce przywitać nadejście pierwszych ciepłych dni w tym roku. Każdy, kto kupi dowolną ilość oligoopunktów w pierwszym tygodniu wiosny otrzyma 50% więcej.

Zespół Oligoo.pl, tak jak wielu użytkowników, z niecierpliwością oczekuje nadejścia ciepłej pory roku. Osobom, które kupią dowolną ilość punktów w okresie od 21 do 28 marca, serwis doładuje konta o 50% zakupionych punktów. To znaczy, że przy zakupie przykładowo 100 oligoopunktów – dodatkowe 50 punktów Klienci dostaną od Oligoo.pl w wiosennym prezencie.

„Wiosną ludziom zawsze poprawia się humor, postanowiliśmy swoim użytkownikom sprawić jeszcze więcej radości i satysfakcji, poprzez promocję punktową. Jest to początek cyklu okazyjnych akcji, które będziemy podejmować w ciągu roku.” – twierdzi Piotr Kasprzycki, współwłaściciel serwisu Oligoo.pl.

Więcej informacji dotyczących wiosennej promocji w Oligoo.pl można znaleźć na nowootwartym blogu serwisu. Pod adresem blog.oligoo.pl umieszczono m.in. informacje o sposobie działania serwisu, symulatorze aukcji, dającym wszystkim zarejestrowanym użytkownikom możliwość darmowego przetestowania strony. Na blogu znajdą się również wieści z życia portalu, takie jak wywiad ze zwyciężczynią pierwszego konkursu organizowanego przez serwis gier aukcyjnych, a także relacja z wycieczki do Egiptu.

„Blog został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych użytkowników. Bardzo często pytano nas drogą mailową o to na jakich zasadach strona działa, jakie nowe aukcje i promocje planujemy wprowadzić. Dzięki niemu możemy komunikować o wszystkim, dając pełne informacje dla naszych obecnych i przyszłych graczy, a także utrzymywać z Klientami stały, bezpośredni kontakt.” – dodaje Kasprzycki.

Oligoo.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry