Zbliżają się Wirtualne Targi Edukacyjne

Opublikowano: 4 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

60 instytucji edukacyjnych z całej Polski zaprezentuje się podczas piątych Wirtualnych Targów Edukacyjnych, organizowanych przez portal Edu.pracuj.pl. Targi będą otwarte na stronie targi24.pl od 5 do 7 kwietnia.

Oferta wystawców Wirtualnych Targów Edukacyjnych obejmie m.in. studia podyplomowe, MBA, e-learning, kursy językowe i szkolenia doskonalące, przeznaczone dla osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, które pragną uzupełnić wykształcenie lub rozszerzyć je o nowe specjalności.

Wystawcy zaprezentują się na stronie targi24.pl w 13 podzielonych tematycznie pokojach. W każdym pokoju znajdą się prezentacje instytucji edukacyjnych oraz relacje osób, które skorzystały z ich usług. Będzie też możliwość bezpośredniej rozmowy z wystawcami – pytania będzie można zadawać podczas godzinnego chata lub na forach dyskusyjnych, czynnych przez cały czas trwania targów.

W internetowym spotkaniu z wystawcami może wziąć udział każdy, kto ma dostęp do komputera. – W ciągu kilku godzin, nie ruszając się z domu lub biura, będzie można przejrzeć oferty edukacyjne instytucji rozsianych po całej Polsce – mówi Marcin Pietras z Pracuj.pl, odpowiedzialny za organizację przedsięwzięcia. – O zainteresowaniu świadczą liczby: w zeszłym roku w naszych targach wzięło udział 45 tysięcy osób, a więc kilkukrotnie więcej w targach tradycyjnych.

Organizatorem targów jest firma Communication Partners, właściciel serwisu Pracuj.pl oraz portali edukacyjnych Edu.pracuj.pl i Edulandia.pl.

Sponsorem głównym tegorocznej edycji będzie Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, a sponsorami pokoi tematycznych: magazyn 'Hi', Londyńskie Szkoły Językowe, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach.

Patronat medialny obejmą 'Brief', 'Dlaczego', 'Student NEWS', Onet.pl, Radiostacja oraz Program Rządowy Pierwsza Praca.

http://www.targi24.pl

Sylwester KozakZbliżają się Wirtualne Targi Edukacyjne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.