Zima w Wirtualnej Polsce

Ruszył serwis Zima (http://zima.wp.pl) przygotowany przez Wirtualną Polskę (wp.pl) z myślą o każdym, kto chce maksymalnie wykorzystać uroki tej pory roku. Za pośrednictwem portalu można nie tylko dowiedzieć się wszystkiego o tajnikach narciarstwa i snowboardu, ale też skorzystać z atrakcyjnych ofert wyjazdów, przeszukać bazę wycieczkową, zarezerwować hotel, pensjonat, czy bilet lotniczy…

W serwisie nie zabrakło informacji o najatrakcyjniejszych „zimowo” miejscach w Polsce, Austrii, Francji, Słowacji, czy Włoszech… Opisom regionów, czy miast towarzyszą: kompleksowa baza wiedzy o wyciągach, rodzajach i długości tras narciarskich, obowiązujących cenach, zapleczu gastronomicznym, warunkach pogodowych, linki oficjalnych stron kurortów i adresy kontaktowe e-mail…

„Serwis Zima zintegrowaliśmy z serwisem Turystyka (turystyka.wp.pl) – podkreśla Artur Lisowski, Dyrektor Grupy Turystyka w Wirtualnej Polsce – zależało nam bowiem na tym, by stworzyć kompleksową bazę pozwalająca nie tylko na zdobycie rzetelnej informacji, ale też na natychmiastową realizację zamierzeń poprzez rezerwację on-line hoteli, ośrodków wypoczynkowych, miejsc wycieczkowych, czy biletów lotniczych”.

Niewątpliwa atrakcją serwisu są widoki ze stoków „na żywo”. Jako pierwsza prezentuje się Cortina d’Ampezzo, jeden z najpiękniejszych włoskich kurortów.

Miłośnicy narciarstwa sięgną z zainteresowaniem do szeregu praktycznych porad, które pomogą bezpiecznie zjechać ze stoków. Wirtualna Polska pomoże dokonać właściwego wyboru nart, rękawic, wiązań, gogli i kijów… Serwis zdradzi, jak przygotować sprzęt, wyjaśni, czym jest telemark, w jaki sposób najlepiej kontrolować prędkość na zboczu i na czym polega skuteczne zakrawędziowanie.

Fanatyków „deski” wciągnie dział „Snowboard”, gdzie, obok porad, znalazł się praktyczny przewodnik dla kupujących deskę, krótki wirtualny kurs snowboardu i słownik „deskarzy”.

Przy tworzeniu serwisu Wirtualna Polska współpracuje z magazynem o podróżach „Voyage”.

http://zima.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top