Zimowa oferta promocyjna Biura Reklamy WP

Biuro Reklamy WP przygotowało dla klientów indywidualnych zimową ofertę promocyjną, obejmującą mailing, kampanie graficzne w serwisach Wirtualnej Polski oraz tzw. formy stałe na głównej stronie portalu.

„Tworzyliśmy ofertę promocyjną z myślą o klientach indywidualnych, którzy szukają nowych, tańszych kanałów dotarcia do swoich odbiorców mieszkających w konkretnym regionie Polski. Zdecydowaliśmy się więc m.in. na rezygnację z opłat za geotargetownie reklamy oraz podział emisji na poszczególne województwa dla wybranej formy stałej na stronie głównej Wirtualnej Polski. Wykorzystaliśmy przy tym formy, które najbardziej interesują reklamodawców: mailing czy budujące zasięg kampanie graficzne. – mówi Marzena Zabielska z Biura Reklamy Wirtualnej Polski.

Mailing
Teraz mailing do 35 kB otrzymać można w cenie mailingu do 25 kB. Bez jakichkolwiek dodatkowych opłat skorzystać można z targetowania na wybrane województwo (cennikowa dopłata to 25%), zaś dopłata za targetowanie mailingu do konkretnego miasta wyniesie 25%, zamiast cennikowych 50%. Jednym słowem, za mailing o wadze do 35 kB, skierowany do osób mieszkających w woj. łódzkim, klient zapłaci 60 złotych netto (koszt promocyjny CPM), zamiast cennikowych 93,75 zł netto. W jego kieszeni zostanie tym samym niemal 34 złote, które może wykorzystać na dodatkowe kryterium targetowania czy promocję innego towaru, bądź usługi.

Kampanie graficzne
Klient decydujący się na kampanię zasięgową w WP otrzyma gratis – w ramach zimowej promocji – billboard. Ta forma graficzna dodawana jest do toplayera lub brandmarka (standardowa cennikowa dopłata wynosi, poza promocją, 50%). Również bez jakichkolwiek opłat będzie można stargetować kampanię na konkretne województwo oraz zastosować capping. O połowę spada też dopłata za target na określone miasto (25% zamiast 50%). Przykładowo, za kampanię zasięgową na nośnikach brandmark oraz billboard, skierowaną do osób mieszkających w woj. śląskim klient zapłaci 27 zł netto (koszt promocyjny CPM),
w miejsce 41,25 zł netto.

Mid Boks na Stronie Głównej
Jednym z najatrakcyjniejszych rozwiązań zaproponowanych klientom w ramach reklamowej promocji zimowej WP jest Mid boks w cenie 25 000 zł za 1 dzień i to przy 100 % odsłon (koszt cennikowy, ograniczony cappingiem to 50 000 zł netto; w tym wypadku zniżka wynosi więc aż 50 %).
Średnia dzienna ilość unikalnych użytkowników (UU) strony głównej WP przekracza
2, 65 miliona (za: GemiusTraffic, uśrednione dane dzienne za listopad 2008 r.).

Z zimowej reklamowej oferty promocyjnej Wirtualnej Polski skorzystać można do końca lutego 2009 r.

www.reklama.wp.pl/promocja.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top