Zimowe Igrzyska Olimpijskie w WP

20. Zimowe Igrzyska Olimpijskie można będzie śledzić nie tylko na ekranach telewizorów, czy przy radioodbiornikach, ale też na monitorach komputerów – w specjalnym serwisie Wirtualnej Polski.

Choć zimowe zmagania sportowców rozpoczną się dopiero 10 lutego, już od dziś wszelkie informacje związane z Igrzyskami znaleźć można na stronie turyn.wp.pl.

W okolicznościowym serwisie Wirtualnej Polski nie zabraknie wiadomości sportowych, klasyfikacji i wyników drużyn oraz zawodników rywalizujących w piętnastu zimowych dyscyplinach olimpijskich. Redaktorzy witryny zadbali też o codzienny przegląd publikacji prasowych na temat Igrzysk oraz obszerne galerie zdjęć.

Wśród materiałów dodatkowych znaleźć można opisy wszystkich aren i dyscyplin olimpijskich oraz pełną zaskakujących zwrotów historię Igrzysk, od roku 1924, czyli Międzynarodowego Tygodnia Sportu w Chamonix, począwszy.

‘Fanów sportów zimowych zainteresują na pewno dokładne terminarze, składy drużyn i tabele medalowe. – mówi Grzegorz Chodkowski z Wirtualnej Polski, Koordynator Serwisu Sport – Na stronach witryny olimpijskiej nie brakuje niczego, co, naszym zdaniem, może chcieć wiedzieć zagorzały, czy tylko okazjonalny kibic. Olbrzymią popularnością wśród użytkowników WP cieszą się nasze relację na żywo z imprez sportowych. Podczas Igrzysk postawiliśmy na skoki narciarskie. Będą one relacjonowane skok po skoku.’

Osobną pozycją serwisu olimpijskiego są terminarze: według startów Polaków, dni oraz dyscyplin. Przypomnijmy, nasi rodacy rywalizować będą w biathlonie, łyżwiarstwie figurowym oraz szybkim, narciarstwie, snowboardzie i saneczkarstwie.

Emocje sportowe znajdą swoje odzwierciedlenie w dowcipnych rysunkach Artura Krynickiego, nietypowego komentatora sportowego WP.

http://turyn.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry