Złoty Komputer dla sieci Era

Opublikowano: 13 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sieć Era została wyróżniona „Złotym Komputerem” – nagrodą dwutygodnika Komputer Świat. W pierwszej polskiej edycji znanego już w Europie konkursu, Era została uznana przez czytelników pisma najlepszą siecią cyfrowej telefonii komórkowej w Polsce.

W konkursie Złoty Komputer redakcja przyznaje nagrody dla firm bądź produktów wytypowanych w plebiscycie przez czytelników. Przy typowaniu produktów do konkursu redakcja pod uwagę brała tylko produkty i usługi najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem zarówno fachowców, jak i użytkowników.

Komputer Świat jest najczęściej czytanym pismem komputerowym w Polsce, a opinie setek tysięcy jego czytelników mogą być traktowane jako opinie osób zaawansowanych technologicznie i rzetelnie oceniających produkty i usługi pod względem jakości i użytkowości.

http://www.era.pl

Sylwester KozakZłoty Komputer dla sieci Era

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.