Zmiany w biurze reklamy magazynów Axel Springer

W maju do zespołu biura reklamy magazynów Axel Springer Polska dołączył Maciej Szwajkowski, który odpowiedzialny będzie za sprzedaż powierzchni reklamowej w tytułach komputerowych wydawcy.

Maciej Szwajkowski obejmie stanowisko Senior Sales Executive w zespole kierowanym przez Pawła Stano. Wspólnie z Agnieszką Stańczuk odpowiadać będzie za bezpośrednią sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynach: Komputer Świat, Komputer Świat Ekspert, Komputer Świat Twój Niezbędnik, Komputer Świat Gry oraz PLAY. Szwajkowski zastąpił Krystynę Szurowską, która rozstała się z wydawnictwem.

Maciej Szwajkowski od kilku lat zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej w magazynach komputerowych, m.in. w wydawnictwach IDG i Bauer. Do Axel Springer Polska przeszedł z Wydawnictwa Bauer, gdzie pracował jako starszy specjalista ds. reklamy w segmencie pism komputerowych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry