Zmiany w Dziale Sprzedaży sieci Ad-Vice

Z początkiem maja w sieci Ad-Vice miały miejsce zmiany na stanowiskach w Dziale Sprzedaży. Do zespołu Ad-Vice na stanowisko Dyrektora Sprzedaży dołączył Jakub Wilczak, dotychczas związany z siecią Ad.net. Dominik Dębski, dotychczas pełniący obowiązki Dyrektora Sprzedaży, objął nowo utworzone stanowisko New Business Director.

Do zespołu Ad-Vice z początkiem maja dołącza Jakub Wilczak. Obejmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Jakub Wilczak dotychczas związany z siecią Ad.net, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiadał za wdrażanie strategii produktowych i sprzedażowych, stały kontakt z aktualnymi Klientami firmy, realizację projektów i zarządzanie budżetami. W Ad-Vice do zakresu obowiązków Jakuba Wilczaka należy kompleksowa obsługa domów mediowych, kreatywne wsparcie dużych projektów reklamowych oraz rozwój nowych produktów Ad-Vice.

Dominik Dębski, od dwóch lat związany z siecią Ad-Vice, na nowym stanowisku wykorzysta wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży i szeroką wiedzę o firmie i jej produktach. Jako New Business Director odpowiedzialny będzie za przygotowanie zintegrowanej oferty usług e-marketingu, świadczonej przez portfelowe spółki z grupy Xevin Investments (Cube Group, Autentika, 8fish, Xevin Consulting) a także pozyskiwanie nowych Klientów.

„Jest mi niezmiernie miło powitać Jakuba w naszym zespole. Posiada on duże doświadczenie w pracy z największymi Klientami. Duża część z naszych Kontrahentów miała już okazję zetknąć się zawodowo z Kubą, który od czerwca 2006 roku przez prawie trzy lata pełnił różne funkcje w sieci Ad.net, odpowiadając m. in. za budowanie dobrych relacji z rynkiem. Wyzwania nowego stanowiska w Ad-Vice i nowe zadania postawione przed Jakubem sprawiły, że szybko przyjął propozycję i podjął decyzję o przejściu do naszej sieci “ – mówi Bartosz W. Wieczorek, Prezes Zarządu Ad-Vice Sp. z o.o.

www.advice.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry