Zmiany w poczta.wp.pl

Nieograniczona pojemność skrzynki pocztowej, aż 100 MB w jednym e-mailu, najnowocześniejszy systemy antyspamowy – te i wiele innych udogodnień oferuje użytkownikom poczta.wp.pl.

Od lat jesteśmy liderem na rynku usług pocztowych w polskim Internecie, a mimo to nie spoczywamy na laurach. Nieustannie ulepszamy nasz system poczty elektronicznej i rozbudowujemy go o nowe użyteczności. Co ważne, jesteśmy w ciągłym kontakcie z użytkownikami, dzięki czemu wiemy, jakie są ich oczekiwania. Odpowiadając na sygnalizowane przez internautów potrzeby wprowadziliśmy ostatnio m.in. 100 MB wielkość listu i nieograniczoną przestrzeń dyskową dla konta e-mail, przebudowaliśmy też wszystkie strony informacyjne. Nowy kształt i layout ma również strona logowania. – mówi Grzegorz Borowski, odpowiedzialny za Obszar Usług i Funkcjonowania Portalu Wirtualnej Polski.

Jednym z ważniejszych udogodnień jest funkcjonalność „100 MB w jednym liście”. Od listopada w Poczcie WP maksymalny rozmiar listów – czy to wysyłanych czy otrzymywanych – wynosi aż 100 MB. Bez problemu wysłać więc można za pośrednictwem Poczty WP kilkaset dobrej jakości zdjęć (z Wigilii lub zimowego wyjazdu w góry) czy wideo dokumentujące rodzinne, świąteczne spotkanie.

Co więcej, w grudniu zniesione zostały jakiekolwiek limity związane z pojemnością skrzynki e-mail. Internauci mają zatem do swojej dyspozycji nieograniczoną przestrzeń dyskową. Nie tylko więć prześlą duże, a przy tym ciężkie maile, ale też przechowają w folderach pocztowych materiały graficzne, pliki audio, czy wideo. Przypomnijmy również, że od listopada użytkownicy mogą zakładać konta pocztowe (lub tworzyć aliasy kont już istniejących) w atrakcyjnej domenie wp.tv. To pierwsza tego typu usługa dostępna w polskiej Sieci. Aby założyć alias login@wp.tv, wystarczy wejść na adres poczta.wp.tv lub, posiadając już konto w Wirtualnej Polsce, dokonać rezerwacji loginu z poziomu ustawień Poczty WP. Przy czym, w ramach jednego konta można w tej chwili bezpłatnie zastrzec 2 aliasy w domenie wp.tv.

Bezpieczeństwo użytkownikom Poczty WP gwarantują systemy: antyspamowy oraz ochrony przed wirusami. System antyspamowy jest autorskim rozwiązaniem zaprojektowanym w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Bazuje na takich mechanizmach ochrony, jak analiza ilościowa, podpis kryptograficzny, geolokalizacja, system reputacji czy internetowe bazy spamu. Silnik antyspamowy, opracowany i rozwijany przez Wirtualną Polskę na potrzeby darmowej poczty elektronicznej, jest kluczowym elementem rozwiązania Gateway (gateway.wp.pl), dedykowanego właścicielom serwerów pocztowych (m.in. firmom sektora MŚP). Gateway antyspamowy WP umożliwia ochronę antyspamową i antywirusową bez konieczności instalowania oprogramowania i sprzętu po stronie klienta.

Z Poczty WP korzystać można także w wersji mobilnej, dostępnej z poziomu adresu m.poczta.wp.pl. Umożliwia ona stały dostęp do e-maila za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia przenośnego. Witryna WP pozwala w prosty sposób skonfigurować telefony wszystkich operatorów dostępnych na polskim rynku.

http://poczta.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry