Zmiany w Zarządzie agencji Mobijoy!

Jarosław Przybyła został Prezesem, a Borys Wróbel Członkiem Zarządu agencji Mobijoy! należącej do grupy One-2-One. Zarówno Jarosław Przybyła jak i Borys Wróbel są od kilku lat związani z Agencją. Na stanowisku Wiceprezesa ds. Finansowych pozostaje Jarosław Żabko.

Jarosław Przybyła był dotychczas członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym agencji Mobijoy!. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, którą  ukończył na trzech kierunkach: Marketing, Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie. Ukończył studia doktoranckie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w Katedrze Strategii Marketingowych. Obecnie prowadzi badania i przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej.

Jarosław Przybyła jest związany z grupą One-2-One od początku jej istnienia, czyli 2001 roku, najpierw jako Kierownik Rozwoju Produktu, a następnie Dyrektor Rozwoju Rynku. Po wydzieleniu ze struktur One-2-One agencji marketingu mobilnego Mobijoy! zajmował w niej od września 2003 roku stanowiska Dyrektora Operacyjnego, a następnie Dyrektora Zarządzającego, będąc jednocześnie Członkiem Zarządu.

Borys Wróbel z agencją Mobijoy! związany jest od 2005 roku jako Group Account Director odpowiedzialny za dział Client Service. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Studiował też w International Business School w Holandii, na kierunku International Marketing Management. Jako szef działu Client Service w Mobijoy!  Borys Wróbel  nadal będzie odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami agencji m.in.: EuroZet, Kompania Piwowarska, Eurobank oraz współpracę z siecią Orange.

Zanim Borys Wróbel dołączył do Mobijoy! pracował w agencjach DougFaberFamily oraz Lowe GGK.

Dotychczasowy prezes Mobijoy! Piotr Długiewicz pozostaje związany z grupą One-2-One, do której należy Mobijoy!, jako Doradca Zarządu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top