Zmiany w zarządzie Cube Group

Opublikowano: 8 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Miesiąc lipiec zaczął się w spółce Cube Group dużymi zmianami kadrowymi, ruchy personalne mają na celu zwiększenie aktywności firmy na rynku.

Z początkiem lipca do zarządu  Cube Group dołączył były Przewodniczący jej Rady Nadzorczej Gwidon Humeniuk, który nadzorował wcześniej spółkę z ramienia największego udziałowca funduszu Xevin Investments. Zmiana ma na celu wzmocnienie dotychczasowych działań zarządu na rynku reklamy internetowej. Humeniuk wraz z Andrzejem Cudnym, Prezesem Zarządu Cube Group S.A., odpowiadać będzie za strategiczny rozwój firmy i umacnianie jej pozycji na rynku.

Jednocześnie na stanowiska dyrektorów operacyjnych awansowali Katarzyna Janicka i Cezary Śledziak.  Katarzyna Janicka, do tej pory zatrudniona na stanowisku Sales Director’a,  odpowiedzialna będzie za nadzorowanie działań afiliacyjnych, monitorowanie pracy zespołu account’ów oraz pracę nad projektami specjalnymi. Cezary Śledziak, do niedawna Account Director, obejmuje nadzór nad spółką zależną SEMtec, stając się  jednocześnie odpowiedzialnym za cały obszar SEM w Cube Group S.A.

Z dniem 1 lipca do zespołu dołączyła nowa osoba –  Anna Staranowicz,  kierująca działaniami PR’owymi, marketingowymi  oraz szkoleniowymi.  Anna Staranowicz była wcześniej związana zawodowo z Mediarun Sp. z o.o. i Top Consulting S.A.

– Dynamiczny rozwój firmy pociąga za sobą zmiany personalne, które pozwolą nam na świadczenie usług w szerszym zakresie i na jeszcze wyższym poziomie. Dlatego też w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy znacząco powiększyliśmy nasz zespół. Ogromna liczba projektów, w które Cube Group jest zaangażowany wymusza poszukiwanie kolejnych specjalistów. Okres wakacyjny jest poświęcony w firmie na reorganizację naszych struktur. – podsumowuje Andrzej Cudny, Prezes Zarządu Cube Group S.A.

Hanna LaskowskaZmiany w zarządzie Cube Group

Podziel się!

O autorze

hania