Zmiany w Zarządzie SARE

Krzysztof Dębowski, Dyrektor Zarządzający SARE Sp. z o. o. został Członkiem Zarządu oraz udziałowcem firmy. Zmiana ta wiąże się ze zwiększeniem jego odpowiedzialności i wpływu na strategiczne decyzje dotyczące kierunków rozwoju biznesu.
Krzysztof Dębowski związany jest z SARE od 2004 roku. Początkowo, jako Brand Manager wprowadzał markę na rynek. W 2005 roku, w momencie usamodzielnienia się SARE, został Dyrektorem Zarządzającym firmy. Obecnie odpowiada za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką oraz reprezentuje SARE w kontaktach zewnętrznych.

„Przyjęcie Krzysztofa do grona współwłaścicieli firmy jest elementem długofalowej polityki i kilkuletniego procesu rozwoju firmy. Związane jest też z osiągnięciem postawionych przed spółką celów finansowych. Jestem przekonany, że przyczyni się to do dalszego, dynamicznego rozwoju SARE” – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu.

W przeciągu czterech lat obecności Dębowskiego w SARE, firma stała się liderem na rynku e-mail marketingu obsługując ponad dwustu klientów z Polski i zagranicy. Spółka oparta jest o zespoły wykwalifikowanych Konsultantów oraz Programistów rozwijających autorski system do e-mail marketingu oraz doradzających Klientom w zakresie prowadzenia komunikacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

Krzysztof Dębowski jest managerem z doświadczeniem w e-mail marketingu i public relations. Karierę zawodową rozpoczynał w czołowych agencjach public relations.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry