Zmiany w Zarządzie SARE

Krzysztof Dębowski, Dyrektor Zarządzający SARE Sp. z o. o. został Członkiem Zarządu oraz udziałowcem firmy. Zmiana ta wiąże się ze zwiększeniem jego odpowiedzialności i wpływu na strategiczne decyzje dotyczące kierunków rozwoju biznesu.
Krzysztof Dębowski związany jest z SARE od 2004 roku. Początkowo, jako Brand Manager wprowadzał markę na rynek. W 2005 roku, w momencie usamodzielnienia się SARE, został Dyrektorem Zarządzającym firmy. Obecnie odpowiada za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką oraz reprezentuje SARE w kontaktach zewnętrznych.

„Przyjęcie Krzysztofa do grona współwłaścicieli firmy jest elementem długofalowej polityki i kilkuletniego procesu rozwoju firmy. Związane jest też z osiągnięciem postawionych przed spółką celów finansowych. Jestem przekonany, że przyczyni się to do dalszego, dynamicznego rozwoju SARE” – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu.

W przeciągu czterech lat obecności Dębowskiego w SARE, firma stała się liderem na rynku e-mail marketingu obsługując ponad dwustu klientów z Polski i zagranicy. Spółka oparta jest o zespoły wykwalifikowanych Konsultantów oraz Programistów rozwijających autorski system do e-mail marketingu oraz doradzających Klientom w zakresie prowadzenia komunikacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

Krzysztof Dębowski jest managerem z doświadczeniem w e-mail marketingu i public relations. Karierę zawodową rozpoczynał w czołowych agencjach public relations.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top