Znajdź hydraulika z NetSprintem

Opublikowano: 7 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

NetSprint.pl we współpracy z Eniro Polska – właścicielem Panoramy Firm, zaoferował funkcjonalność umożliwiającą bardzo łatwe znalezienie firm w podziale na branże – zajmujących się np. konkretnymi usługami – w danym mieście lub województwie.
Użytkownik uzyskuje dostęp do pogrupowanych i uporządkowanych danych adresowych bezpośrednio po wpisaniu zapytania w oknie wyszukiwarki.

Jest to kolejny etap realizacji koncepcji rozwoju NetSprinta, w której dostarcza on odpowiedzi Użytkownikom już w wynikach wyszukiwania.

W rezultacie wdrożenia na szczycie wyników wyszukiwania NetSprint.pl znaleźć można odpowiednio pogrupowane rekordy z bazy danych Panorama Firm. Dzięki takiemu podejściu Użytkownik szukając w NetSprincie firm lub specjalistów z konkretnych branż w danym mieście lub województwie dostaje od razu link do właściwych firm. W ten sposób możemy szybko odnaleźć hotel w Zakopanem, warsztaty samochodowe w Warszawie, hydraulików z Lublina czy stolarza w województwie dolnośląskim. Podobnie łatwo możemy znaleźć urzędy, instytucje publiczne czy ministerstwa.

Dzięki tej funkcjonalności Internauci uzyskują szybki dostęp do poszukiwanych informacji bez potrzeby przeglądania innych odnośników w wynikach wyszukiwarki. Rozwiązanie to przyspiesza i upraszcza etap odnajdywania konkretnych firm.

Mówi Piotr Dębski, kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska – „Cieszymy się, że w ten sposób przyczyniamy się do łatwiejszego przeszukiwania zasobów polskiego Internetu. Użytkownicy korzystając z naszej bazy danych szybko i łatwo znajdują precyzyjne, a zarazem kompleksowe informacje o firmach z całej Polski, ofertach i usługach: dane teleadresowe, branże, strona www, godziny otwarcia, płatności itd.”

Współpraca NetSprint.pl oraz ENIRO Polska trwa od ponad roku – oprócz wyświetlania danych z bazy Panoramy Firm, NetSprint jest twórcą mechanizmów wyszukiwawczych w serwisie www.pf.pl. Efekty tej współpracy są doceniane zarówno przez Internautów, jak i ekspertów – obydwie witryny zostały nagrodzone w zakończonej 26 października VI edycji konkursu „Teraz Internet” – strona WWW.pf.pl wygrała, a strona WWW.netsprint.pl została wyróżniona w kategorii „Bazy danych, katalogi, wyszukiwarki”.

Odpowiedzi z bazy Panorama Firm, na szczycie wyników wyszukiwania, są kolejnymi z prezentowanych przez NetSprint.pl uporządkowanych zasobów wiedzy. NetSprint.pl już planuje wdrożenia kolejnych zasobów, dzięki którym zaspokojone zostaną potrzeby poszukiwawcze kolejnych użytkowników Sieci.

www.netsprint.pl

Hanna LaskowskaZnajdź hydraulika z NetSprintem

Podziel się!

O autorze

hania