Znajdź inwestora z WP.pl

Serwis Znajdzinwestora.wp.pl stanowi elektroniczną platformę pośrednictwa między przedsiębiorcami chcącymi inwestować a tymi, którzy potrzebują finansów dla dynamicznego rozwoju, czy wdrożenia w życie ciekawego pomysłu na intratny biznes. Prezentując swój projekt poprzez serwis Wirtualnej Polski można szybko uzyskać wsparcie od jednego z zarejestrowanych na platformie ‘Business Angels’ oraz szeregu współpracujących z nim polskich i zagranicznych funduszy Venture Capital.

‘Wystarczy wypełnić stosowny formularz a zamieszczony w bazie WP opis projektu, czy nieruchomości szybko trafia do potencjalnych inwestorów. Zadaniem naszego serwisu jest ‘kojarzenie’ podmiotów gospodarczych; chodzi tu nie tylko o wsparcie biznesowe, ale również transakcje kupna-sprzedaży firmy, bądź zakładu, czy znalezienie strategicznego partnera finansowego – mówi Rafał Mandes z Wirtualnej Polski – Umieszczenie oferty w serwisie jest płatne. W okresie trwania abonamentu można wystawić ofertę, która nie tylko jest prezentowana na platformie Znajdzinwestora.wp.pl ale też cyklicznie przypominane zarejestrowanym inwestorom.’

Miesięczny abonament wynosi obecnie 100 złotych netto. W ramach promocji zapisana oferta BEZPŁATNIE będzie widoczna w serwisie przez kolejne 2 miesiące. Również w ramach tej kwoty mieści się również ogłoszenie w anglojęzycznej wersji serwisu rozsyłane do zarejestrowanych inwestorów zagranicznych.

By stać się inwestorem zrzeszonym na platformie Znajdzinwestora.wp.pl wystarczy dodać do bazy swój adres e-mail oraz określić własne zainteresowania inwestycyjne. Konieczna jest też weryfikacja zgłoszenia. Każdy zarejestrowany inwestor jest automatycznie powiadamiany o nowych ofertach inwestycyjnych od zainteresowanych współpracą przedsiębiorców.

Partnerem Wirtualnej Polski jest firma firmą IVP Group. Także użytkownicy portalu IVP.pl mają możliwość bezpośredniego dostępu do wszystkich ofert wystawionych w serwisie Znajdzinwestora.WP.pl Obaj kontrahenci organizują specjalne seminaria dla inwestorów dotyczące najciekawszych ofert publikowanych w serwisie.

http://znajdzinwestora.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry