Znajdź kredyt na Ceneo.pl

Ceneo.pl we współpracy z portalem Bankier.pl przygotowało dla swoich użytkowników porównywarkę ofert kredytowych, ułatwiającą zapoznanie się z propozycjami banków.

Narzędzie, znajdujące się pod adresem finanse.ceneo.pl umożliwia zestawienie kredytów  oferowanych przez banki oraz wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Za jego pomocą można porównać kredyty  gotówkowe oraz na zakup lub budowę nieruchomości, jak też pożyczki hipoteczne czy refinansowanie. Na stronie dostępne są również oferty banków dotyczące kont osobistych, ubezpieczeń, czy opcji dla firm.

Znajdź kredyt na Ceneo.pl 1
„Porówynywarki dostępne na finanse.ceneo.pl skierowane są do wszystkich tych, którzy bez wychodzenia z domu, w szybki i prosty sposób chcą poznać dostępne na rynku oferty. Przygotowując nasze zestawienie na pierwszym miejscu stawiamy rzetelność informacji przekazywanych przez banki. Dane są kilkukrotnie weryfikowane, odrzucamy informacje niesprawdzone lub te, które mogą zaburzać obraz wyników. Mamy nadzieję, że porównywarki kredytowe przypadną do gustu użytkownikom Ceneo.pl.” – mówi Paweł Kozorys, Manager Sieci Afiliacyjnej, Bankier.pl.

Na Ceneo.pl dostępne są też porady oraz aktualności finansowe, przygotowane przez ekspertów Bankier.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry