Znani bloogują na WP

Prezydent Lech Wałęsa o wielkiej polityce, Tomasz Raczek o filmie, Tymon Tymański o wszystkim i o muzyce, Przemysław Babiarz o sporcie (ale nie tylko), Karol Okrasa o dobrym smaku i dobrych restauracjach, Iza Kuna o wiośnie. Znani bloogują w Wirtualnej Polsce.
W serwisie Bloog Wirtualnej Polski (bloog.wp.pl) swoje zapiski prowadzą politycy, muzycy, aktorzy, reżyserzy, pisarze, artyści kabaretowi, sportowcy i dziennikarze. I to nie tylko w sposób tradycyjny. Prezydent Lech Wałęsa prowadzi tu wideoblooga, gdzie przedstawia m.in. reportaże z wydarzeń kulturalnych, społecznych i politycznych, w których bierze udział.

„Dlaczego dzieci gwiazd filmowych też często robią karierę aktorską? Czy talent dziedziczy się w genach? A może to kwestia znajomości rodziców, którzy po prostu wiedzą, jak skutecznie wylansować swoje pociechy?” – zastanawia się na bloogu Tomasz Raczek, a Tymon Tymański rozważa, dlaczego nie lubi polskiego popu. „Czemu myśl o napisaniu muzyki czy tekstu dla polskiego wykonawcy przyprawia mnie o dreszcz niechęci? Czy to mój osobisty problem, czy też z polskim popem jest coś nie tak?” – pisze.

Przemysław Babiarz, podobnie jak cała Polska analizuje natomiast „… czy Beenhakker postąpił słusznie czy niesłusznie, zostawiając TYCH, a odrzucając TAMTYCH.” I dodaje: „Specjalnie nie wdaję się w szczegóły i nie mam zamiaru rozważać czy Wichniarek został skrzywdzony, a Matusiak nad miarę wywyższony. Od dłuższego czas nabrałem przekonania, że na pewne rzeczy przyjdzie czas, że trzeba cierpliwie poczekać na rezultat.”

Wideobloog Lecha Wałęsy: http://lechwalesa.bloog.pl
Bloog Tomasza Raczka: http://tomasz-raczek.bloog.pl
Bloog Tymona Tymańskiego: http://tymontymanski.bloog.pl
Bloog Przemysława Babiarza: http://przemyslawbabiarz.bloog.pl
Bloog Karola Okrasy: http://karolokrasa.bloog.pl
Bloog Izy Kuny: http://izakuna.bloog.pl

W Wirtualnej Polsce od lat swoje blogi prowadzą także: Artur Andrus (http://arturandrus.bloog.pl), Magda Umer i Andrzej Poniedzielski (http://chlip-hop.bloog.pl), Krzysztof Skiba (http://skiba.bloog.pl), Remigiusz Grzela (http://remigiusz-grzela.bloog.pl) oraz Anna Mucha (http://anna-mucha.bloog.pl).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top