Znikające LATO '2007

Planujesz urlop w okresie wakacyjnym? Chcesz zarezerwować wakacje za naprawdę nieduże pieniądze, a dodatkowo otrzymać atrakcyjne zniżki oraz worek dodatkowych gratisów? Powinieneś się zatem spieszyć. Statystyki portalu turystycznego easygo.pl pokazują, że aż 80% klientów interesuje się w tej chwili ofertą wakacyjną. Polacy lawinowo ruszyli na wakacyjne zakupy.

Wydaje się, że Polacy na dobre połknęli bakcyla zakupu wakacji wcześniej, bo wiedzą doskonale, że tym sposobem będzie dużo taniej i pewniej. Warto też wspomnieć, że rezerwacja oferty w promocji first minute wcale nie musi łączyć się z natychmiastową zapłatą całej kwoty.

easygo.pl zaczął sprzedaż oferty letniej w promocji first minute w końcówce listopada ubiegłego roku. – Już w grudniu mieliśmy kilkanaście bardzo atrakcyjnych cenowo ofert. Kolejne hity są przed nami w styczniu – zdradza Iwona Sokołowska, wiceprezes easygo.pl, nadzorująca sprzedaż ofert w portalu.

Magdalena Jakubowska, kierownik działu sprzedaży w easygo.pl zapewnia, że z całą pewnością każdy zainteresowany planowaniem urlopu znajdzie w bazie ofertowej first minute coś dla siebie – Już za 2,5 tys. zł dwie osoby mogą wyjechać na Rodos do dwugwiazdkowego hotelu ze śniadaniami. A dodatkowo, w cenie oferty, mają rejs statkiem z wyspy do Turcji i ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy w cenie oferty. Inny hit to Majorka dla 2 osób. Już za 3100 zł dostaniemy pobyt w hotelu ze śniadaniami, a w prezencie za wcześniejszą rezewrację dostanimy rejs na Ibizę, oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy.

Pracownicy portalu easygo.pl szacują, że w tym sezonie w promocyjnej przedsprzedaży first minute katalog propozycji obejmie aż 50 tys ofert. Warto się jednak pospieszyć bo oferty znikają w błyskawicznym tempie. – Przeżywamy w tej chwili prawdziwe oblężenie – potwierdza Iwona Sokołowska – 8 na 10 klientów w naszym centrum rezerwacji interesuje się się wyłącznie ofertami letnimi w promocji first minute.

Wyniki sprzedaży partnerów turystycznych easygo.pl pokazały wyraźnie, że ubiegłoroczna sprzedaż oferty letniej w promocji first minute w okresie od 1 stycznia do 31 marca zamknęła się przedsprzedażą blisko 40% całego katalogu letniego. Obserwując tegoroczne zainteresowanie śmiało można powiedzieć, że ten wynik z pewnością zostanie przekroczony.

www.easygo.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry