Zostań programistą AutoMapy

AutoMapa i magazyn NEXT ogłaszają konkurs dotyczący nawigacji GPS. Zwycięzcy, oprócz gwarantowanego notebooka wysokiej klasy, może dodatkowo otrzymać propozycję współpracy przy tworzeniu programu AutoMapa.

Konkurs składa się z dwóch etapów i skierowany jest dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o nawigacji satelitarnej GPS. Osoby uczestniczące w konkursie muszą rozwiązać quiz i wypełnić formularz, które to są dostępne na stronie internetowej konkursu. Najlepsze piętnaście ocen pod kątem: innowacyjności czy pomysłów na nietypowe wykorzystanie oraz usprawnień systemów GPS, może zostać wykorzystane w praktyce przez AutoMapę, a ich autorzy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami.

Do kolejnego etapu konkursu przystąpić mogą osoby, które pozytywnie ukończą I etap. Polegać on będzie na rozwiązaniu zadania programistycznego. Nagrodzone zostaną 3 najlepsze rozwiązania. Zwycięzca II ETAPU, oprócz gwarantowanego notebooka wysokiej klasy, może dodatkowo otrzymać propozycję współpracy przy tworzeniu programu AutoMapa.

„Polscy programiści od lat uchodzą za jednych z najlepszych na świecie. Chcemy, aby ich kreatywność i pasja mogły zostać wykorzystane w jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów branży nowych technologii. AutoMapa jest najbardziej innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie polskim programem do nawigacji. Dla młodych ludzi jest to niezwykła szansa, aby dzięki swojej pasji dołączyć do najlepszych” – mówi Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

www.nextmag.pl/NEXT-AutoMapa-Coder

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top