Zrób GG po swojemu

Miłośnicy Gadu-Gadu mogą rozwijać komunikator po swojemu – tworzyć własne dodatki i dzielić się nimi z innymi internautami. Serwis www.gadudodatki.pl umożliwia dodawanie własnych dźwięków i awatarów, wtyczek, a nawet aplikacji rozszerzających funkcje GG.
W serwisie internauci mogą opublikować: aplikacje, web aplikacje, widżety, wtyczki, boty, skórki,  emotikony, dźwięki, awatary. Aby dodać własne projekty, wystarczy zalogować się numerem GG i stworzyć własny profil w serwisie.
Możliwość rozszerzania Gadu-Gadu o własne dodatki to odpowiedź na liczne głosy użytkowników, którzy chcą skonfigurować komunikator według własnych upodobań, zarówno od strony graficznej, jak i dźwiękowej.

Aktualna wersja komunikatora – Nowe Gadu-Gadu – umożliwia użytkownikowi szerokie opcje dostosowania, a serwis gadudodatki.pl pełni rolę oficjalnego centrum dodatków tworzonych przez producenta i przez samych użytkowników.
Serwis zostanie wkrótce rozszerzony o kategorię „Opisy” – jedną z najbardziej ulubionych opcji Gadu-Gadu.
Serwis GaduDodatki.pl promowany jest pod hasłem: „Nie podoba Ci się Twoje GG, zrób je po swojemu!”.

www.gadudodatki.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry