Zumi wkracza w nieruchomości

Polski lokalizator internetowy Zumi.pl wkroczył na rynek nieruchomości. Pod adresem zumi.pl/nieruchomosci dostępnych jest obecnie ponad 1,5 miliona ogłoszeń z całej Polski. W efekcie połączenia bazy ogłoszeń i funkcji Zumi w ręce internautów trafia narzędzie pozwalające na znalezienie nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub do wynajęcia w dowolnym miejscu w Polsce.

Wybierając nieruchomość można sprawdzić infrastrukturę znajdującą się w okolicy. Podzielono ją na kilka kategorii: Gastronomia, Komunikacja, Kultura i Rozrywka, Szkolnictwo, Urzędy i Instytucje, Zakupy i Usługi oraz Zdrowie. Możliwość obejrzenia otoczenia nieruchomości na zdjęciach lotniczych, czy wyznaczenia trasy np. do pracy mają dodatkowo podnosić atrakcyjność serwisu.

Wyszukiwanie ofert odbywa się za pomocą formularza pozwalającego określić lokalizację poszukiwanego mieszkania. Otrzymane wyniki można zawężać i rozszerzać korzystając z graficznych suwaków. Pozwalają one określić przedział cenowy, cenę za metr kwadratowy i powierzchnię mieszkania.

Dyrektor Operacyjny Zumi w Grupie Onet.pl, Tomasz Nowak mówi:

Nieruchomości to kolejna, po KRS i raportach biznesowych, uruchomiona w tym roku funkcjonalność. Wkraczając na rynek nieruchomości chcemy pokazać, że lokalizator internetowy może służyć już nie tylko do wyszukiwania firm i usług.

Serwis Zumi Nieruchomości agreguje ogłoszenia z serwisów domiporta.pl, oto.Dom.pl, oferty.net, szybko.pl, tabeleofert.pl.
Serwis uruchomiono w wersji beta. Wkrótce ma zostać uzupełniony o kolejne funkcje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top