Żużel na żywo w Internecie

Serwis Sport portalu INTERIA.PL rozpoczął prowadzenie relacji na żywo z rozgrywek ekstraligi żużlowej.

Dzięki siatce korespondentów obecnych na wszystkich stadionach, na których prowadzone są rozgrywki, relacje z żużlowych torów prowadzone są przez portal ‘bieg po biegu’. Od połowy kwietnia do końca sezonu w październiku 2005 r. relacjonowanych będzie w sumie kilkadziesiąt pełnych spotkań żużlowej ekstraligi, czyli blisko tysiąca biegów.

– Żużel na żywo to nasz kolejny krok w umacnianiu pozycji lidera sportowych relacji internetowych – skomentował start usługi Andrzej Łukaszewicz, szef serwisu sportowego INTERIA.PL – Nasze hasło ‘najwięcej relacji na żywo w polskim Internecie’ staje się jeszcze wyraźniejsze, bo żaden z portali nie przeprowadza relacji z żużlowych torów – dodał.

Żużel jest kolejną dyscypliną sportową, z której rozgrywek INTERIA.PL przeprowadza relacje na żywo. Oprócz tego w serwisie Sport portalu na żywo relacjonowane są mecze polskiej pierwszej i drugiej ligi piłkarskiej oraz spotkania ponad 20 europejskich i światowych lig piłkarskich.

Według ostatnich dostępnych wyników badania Megapanel PBI/Gemius ze stycznia 2005 r. serwisy sportowe INTERIA.PL odwiedziło ponad 730 tys. osób.

http://sport.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry