Związek Zawodowy Górników pojawił się na YouTube

Dzięki przyjęciu do “Związku Zawodowego Górników w Polsce”(ZZG) młodych, kreatywnych osób w przeciągu kilku miesięcy powstał specjalny kanał na YouTube poświęcony działaniom ZZG – pisze na swoich stronach Gazeta Wyborcza.

Jak twierdzą władze ZZG jest to doskonały sposób na to, żeby doniesienia pochodzące ze związków były dostępne cały czas w obiegu informacyjnym w przeciwieństwie do chwilowych wzmianek w mediach, przeważnie o zabarwieniu negatywnym.

Bezpośrednim impulsem do stworzenia kanału na YouTube były wyniki sondażu OPZZ dotyczącego znajomości zagadnień związanych z emeryturami pomostowymi – 60 proc. społeczeństwa nic konkretnego na ten temat nie wiedziało pomimo ogromnej aktywności mediów w tej sprawie. Jak powiedział Gazecie Wyborczej Andrzej Chwiluk, szef ZZG, władze związku zadecydowały, że chcą mieć własne narzędzia informacyjne.

Podobne przedsięwzięcie zamierza uruchomić Śląsko-Dąbrowska “Solidarność” jednak stawiając przede wszystkim na jakość materiałów potrzebne są środki finansowe. Serwis o treści multimedialnej ma powstać w ciągu 2-3 lat.

Kanał Związku Zawodowego Górników dostępny jest w tym miejscu. Poniżej natomiast przedstawiamy jeden z filmów opublikowanych na YouTube.


http://wyborcza.pl/1,82244,6455097,Pikieta_na_YouTube_zyje_wiecznie.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top