100.000 ogłoszen w Gazeta.pl

12 grudnia 2001 roku liczba ogłoszeń o nieruchomościach w portalu Gazeta.pl przekroczyła 100 tysięcy. W ten sposób portal Gazeta.pl stał się pierwszym polskim serwisem internetowym, w którym udało się uzyskać tak znaczącą ilość anonsów. Ich liczba każdego dnia rośnie. 14 grudnia, a więc dwa dni później, liczba ogłoszeń o nieruchomościach wyniosła już 112 751. W tym samym czasie (godz. 12.15) największy konkurent Gazety.pl w tej dziedzinie na swoich stronach podawał liczbę 94 718 (Trader.pl), a kolejny 67 939 anonsów (Gratka.pl).

Ogłoszenia o nieruchomościach w portalu Gazeta.pl są pogrupowane według kilku kategorii tematycznych – mieszkania, biura, domy, grunty. Przeszukiwać je można pod kątem kupna, sprzedaży, wynajmu lub zamiany. Najwięcej ogłoszeń dotyczy sprzedaży, kupna lub wynajmu mieszkań. Wszystkie ogłoszenia można w prosty i bezpłatny sposób umieszczać przez internet. Ponadto źródłem ogłoszeń o nieruchomościach w portalu Gazeta.pl są lokalne strony Gazety Wyborczej oraz współpracujące z portalem agencje nieruchomości.

Ogłoszenia o nieruchomościach są częścią serwisu Ogłoszenia (http://ogloszenia.gazeta.pl). Serwis Ogłoszenia to bogaty zasób ofert pracy, handlowych, usługowych i wielu innych. Co tydzień umieszczanych w nim jest ponad 60 tysięcy nowych anonsów. Ich łączna liczba przekracza już 172 tysiące.

http://ogloszenia.gazeta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top