16 tysięcy moto-ogłoszeń w Interia.pl

Ponad 16 tysięcy ogłoszeń sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz motocykli udostępnił swoim użytkownikom portal INTERIA.PL w serwisie Motogiełda. Serwis powstał we współpracy z firmą otoMoto Sp. z o.o.

Motogiełda to serwis internetowych ogłoszeń motoryzacyjnych, pozwalający na zamieszczanie ofert sprzedaży pojazdów przez osoby prywatne, dealerów samochodowych, właścicieli komisów motoryzacyjnych, itp. Serwis podzielony jest na kategorie: Szukaj, Sprzedaj, Moje ogłoszenie, Dealerzy i Pomoc. W momencie udostępnienia w portalu w serwisie jest blisko 15 tys. ofert sprzedaży samochodów osobowych, prawie 400 ofert samochodów ciężarowych i dostawczych, ponad 1,5 tys. motocykli.

Serwis pozwala w prosty sposób wyszukiwać ogłoszenia według zadanych przez użytkownika kryteriów, takich jak marka i model samochodu, przedział cenowy, rok produkcji, przebieg, moc samochodu, pojemność skokowa silnika, typ i kolor nadwozia, liczba drzwi oraz wyposażenie dodatkowe. Wyniki wyszukiwania można sortować według ceny, roku produkcji, marki / modelu, daty pierwszej rejestracji, przebiegu, mocy pojazdu oraz daty wprowadzenia ogłoszenia do serwisu. Serwis umożliwia też szybki kontakt zainteresowanej osoby z ogłoszeniodawcą.

Korzystanie z serwisu przez pragnących zakupić samochód samochodu jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Zamieszczanie ogłoszeń przez prywatnych użytkowników serwisu także nie wymaga rejestracji, konieczne jest jednak wniesienie opłaty w wysokości 1 zł netto, co zapewnia emisję ogłoszenia przez 14 dni. Zarejestrowane firmy (m.in. dealerzy samochodowi) mogą korzystać z abonamentu miesięcznego w wysokości 50 zł netto, pozwalającego na zamieszczenie w ciągu miesiąca do 250 ogłoszeń. Płatności można dokonać poprzez SMS, kartą kredytową online, przelewem bankowym oraz elektronicznym transferem środków z kont bankowych w mBanku i Inteligo.

http://motogielda.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top