2.000 kont mBiznes w mBanku

Opublikowano: 22 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA, oferuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach, dostarcza Klientom te produkty i usługi, których rzeczywiście potrzebują. Zasady, którymi mBank kierował się do tej pory w konstruowaniu oferty dla Klientów indywidualnych są teraz dostępne także dla przedsiębiorców. Z początkiem kwietnia oferta mBanku została rozszerzona o produkt dla mikrofirm – mBIZNES KONTO.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, spośród których dużą grupę stanowią właśnie przedsiębiorcy oraz osoby wykonujące wolne zawody, mBank proponuje mBIZNES KONTO – nowoczesny rachunek bieżący, który umożliwia przedsiębiorcom dostęp do niezbędnych usług bankowych, bez niepotrzebnych ograniczeń i wysokich opłat – na korzystnych warunkach finansowych.

mBank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, co więcej mBank nie wymaga salda minimalnego i stałych wpłat na konto, ponadto opłaty za pozostałe operacje zostały ustalone na minimalnym poziomie. Dodatkowym atutem rachunku jest korzystne oprocentowanie, niezależne od stanu salda. Wysokość oprocentowania środków na rachunku mBIZNES KONTO została ustalona na poziomie oprocentowania rachunku eKONTO i wynosi obecnie 8,25%.

Każdy posiadacz aktywnego rachunku może otrzymać kartę Visa Business Electron, która umożliwia wypłatę gotówki w bankomatach. Limit dziennych wypłat wynosi 5 000 PLN. Karta jest wydawana bezpłatnie, miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi 3,50 PLN, a prowizja z tytułu wypłaty środków z bankomatów sieci Euronet, bez względu na ich wysokość, to 2 PLN. W ramach mBIZNES KONTA mBank oferuje również szereg rozwiązań związanych z dokonywaniem przelewów. Istnieje możliwość składania zleceń stałych, przelewów do ZUS i US, przelewów zdefiniowanych (na 50 różnych rachunków) i przelewów dowolnych, także z przyszłą datą realizacji.

Aktywne, trzymiesięczne korzystanie z mBIZNES KONTA pozwala ponadto na uzyskanie salda debetowego do wysokości 1 500 PLN, do jego przyznania wystarczy złożenie dyspozycji przez Klienta.

mBIZNES KONTO mogą otworzyć:
osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej,
osoby wykonujące wolne zawody,
wspólnicy spółek cywilnych.

Formalności związane z otwarciem mBIZNES KONTA zostały ograniczone do minimum. Rachunek można założyć korzystając z mLinii lub wypełniając formularz internetowy. Umowa prowadzenia rachunku jest wysyłana do Klientów pocztą. Konto staje się w pełni aktywne po odesłaniu do mBanku podpisanej umowy wraz z wymaganymi dokumentami.

Od początku kwietnia mBIZNES KONTO założyło już ponad 2 tysiące przedsiębiorców. Świadczy to o dużym zainteresowaniu nową ofertą mBanku.

http://www.mBank.com.pl

Sylwester Kozak2.000 kont mBiznes w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.