7 urodziny HYPERmedia

Opublikowano: 9 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja HYPERmedia obchodzi siódme urodziny. Od momentu powstania firma wypracowała standardy w sztuce e-komunikacji i zdobyła prestiżowy tytuł Agencji Interaktywnej Roku. Dziś jej klientami są m.in.: Grupa PKO BP, Grupa PZU, Procter&Gamble, PTC Era, Oracle, HPinvent, Danone. W ostatnim czasie do tego grona dołączyły kolejne duże firmy: Philip Morris, OFE Bankowy, Publicis Groupe oraz Polfa Kutno.

HYPERmedia działa na rynku interaktywnym od 1996 roku. W tym czasie agencja zdążyła już wypracować sobie niezachwianą pozycję w branży. W listopadzie b.r. agencja wygrała przetargi na obsługę kolejnych ważnych klientów. Do jej portfolio dołączyli: Philip Morris, OFE Bankowy, Publicis Groupe oraz Polfa Kutno.

Najważniejsze jest to, że agencji udaje się pogodzić bardzo wysoki poziom obsługi z jednoczesnym poszerzaniem portfolio klientów. – mówi Krzysztof Andrzejczak, dyrektor działu marketingu w agencji HYPERmedia – Cieszy nas, że są to liderzy w swoich branżach i mają podobne podejście do prowadzenia biznesu. Takie nastawienie pomaga w realizacji wspólnych celów.

Możemy pochwalić się doskonałymi wynikami za ostatni kwartał, podczas którego zanotowaliśmy aż 34% wzrost obrotów. – mówi Sławomir Stępniewski, prezes agencji HYPERmedia – W ciągu poprzednich 4 lat, ostatni kwartał zawsze charakteryzował się najwyższym wzrostem przychodów, ale w tym roku wyniki przerosły nasze najśmielsze prognozy. W nadchodzący rok również wkraczamy w doskonałych nastrojach. Już teraz nasz portfel zamówień na rok 2004 jest zamknięty. Ponadto w przyszłym roku HYPERmedia została wybrana jako Partner do współpracy i realizacji trzech poważnych projektów wdrożeniowych w obszarze, który do tej pory nie stanowił domeny naszych działań.

http://www.hypermedia.pl

Sylwester Kozak7 urodziny HYPERmedia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.