Ad.net pozyskuje nowe osoby

Opublikowano: 4 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Od 1 kwietnia sieć reklamy internetowej Ad.net zyskała nowego pracownika. Do zespołu dołączył Marcin Woźniak. Jego zadaniem będzie wspieranie nowych projektów, w które angażuje się sieć reklamowa.

'Doceniamy dotychczasowe osiągnięcia zawodowe Marcina w branży mediowej, jesteśmy zadowoleni, że zdecydował się on na współpracę z naszą siecią' – deklaruje Adam Wysocki, Dyrektor ds. Obsługi Klientów Ad.net.

'Dla osoby zainteresowanej reklamą internetową i sieciami reklamowymi, Ad.net, jako gracz nr 1 na polskim rynku, to naturalny wybór. Nie wahałem się długo, kiedy złożono mi propozycję' – mówi sam Marcin Woźniak.

W najbliższym czasie planowane jest dalsze powiększanie zespołu. W tym roku uruchomiony został również oddział Ad.net w Estonii, rozszerzając tym samym zakres działania sieci na wszystkie dawne republiki nadbałtyckie. Szefem Ad.net Baltica, odpowiedzialnym za zagraniczne przedsięwzięcia sieci mianowany został Tomasz Cisek.

'Budowanie sieci pan-europejskiej poprzez przeszczepianie sukcesu Ad.net na inne, pokrewne rynki, to niezwykle interesujące przedsięwzięcie. Od kilku lat istniejemy na Litwie i Łotwie, realizowaliśmy kilka wspólnych kampanii (Ad.net, Ad.net Baltica). Czas rozszerzyć zakres wpływów o pozostałe stabilizujące się wschodnie rynki reklamy internetowej' – tłumaczy Tomasz Cisek.

http://www.adnet.pl

Sylwester KozakAd.net pozyskuje nowe osoby

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.