AdAction i IDMnet razem

1 maja spółki AdAction i IDMnet połączą struktury handlowe i zaproponują wspólną ofertę. Sieć reklamy internetowej AdAction Network zostanie wzmocniona o witryny z portfolio IDMnet i będzie działać jako samodzielna sieć tematyczna w ramach IDMnet.

Zmiany związane są z porządkowaniem kompetencji spółek internetowych należących do Grupy ZPR. AdAction i IDMnet pozostaną osobnymi spółkami. Zakres działań IDMnet powiększy się o zadania związane ze sprzedażą usług AdAction.

IDMnet i AdAction stworzą wspólnie nową sieć tematyczną, która zostanie włączona do portfolio IDMnet i będzie działać pod marką AdAction Network. Do sieci zostaną włączone witryny do tej pory zrzeszone w AdAction Network oraz witryny z kategorii Rozrywka IDMnet.  AdAction Network będzie korzystać z technologii stosowanej przez IDMnet – adserwer’a BB Media. Od 1 maja witryny tej sieci znajdą się w drzewku Megapanelu sieci IDMnet.

W związku ze współpracą AdAction i IDMnet nastąpią zmiany w zarządzie IDMnet. Adam Dyba obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu IDMnet. Do IDMnet przejdzie również cały zespół handlowy AdAction.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top