AdAction Network rozpoczyna współpracę z Artegence

Opublikowano: 4 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

AdAction Network, tematyczna sieć reklamowa dla graczy tworzona przez firmę AdAction, rozpoczęła współpracę z Artegence. Należące do Artegence serwisy Gamintor, Jabler i Skizo wejdą w skład sieci i powiększą jej portfolio.

Artegence jest właścicielem trzech serwisów, które dołączyły do sieci tematycznej AdAction Network. Gaminator to serwis społecznościowy dla graczy, a jednocześnie encyklopedia gier i baza materiałów video. Jabler skierowany jest do osób zainteresowanych grami na telefony komórkowe: serwis oferuje najnowsze pozycje od czołowych producentów. Natomiast Skizo to portal poświęcony przenośnym konsolom do grania, gdzie można znaleźć nowości, galerie i forum.

– Cieszymy się z tej współpracy bo z jednej strony wszystkie trzy serwisy są bardzo wartościowe, a z drugiej firma która nimi zarządza wiele razy udowadniała, że doskonale zna się na budowaniu i rozwoju tego typu projektów. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie bardzo owocna. – mówi Adam Semik, dyrektor sprzedaży AdAction.

Zawarta umowa ma charakter wyłączności agencyjnej. Wszystkie trzy serwisy mają łączny zasięg ponad 300 000 RU i blisko 2 miliony odsłon.

www.adaction.pl

Hanna LaskowskaAdAction Network rozpoczyna współpracę z Artegence

Podziel się!

O autorze

hania