Adam Semik wzmacnia zespół AdAction

Adam Semik dołączył z początkiem października do zespołu AdAction. Objął funkcję Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialnego za sprzedaż reklam w grach komputerowych i projektach mobilnych realizowanych przez AdAction.

Adam Semik jest absolwentem Wydziału Zarządzania UW. Karierę zawodową rozpoczynał w domu mediowym OMD Polska, gdzie odpowiadał za zakup mediów. Następnie związany był z siecią reklamy internetowej IDMnet, w której to firmie nadzorował obsługę kluczowych klientów agencyjnych. Ostatnio związany był z portalem Interia, gdzie jako Team Leader kierował zespołem obsługującym kluczowe domy mediowe, takie jak OMG, Mindshare czy Mediaedge.

Doświadczenie Adama w branży reklamy internetowej jest bardzo duże i jestem pewien, że jego dołączenie do zespołu mocno zintensyfikuje nasze działania sprzedażowe. Moja pewność jest tym większa, że jako prezes IDMnet miałem okazję dokładnie poznać wysoki profesjonalizm Adama. Cieszę się z tego wzmocnienia. – skomentował Adam Dyba, prezes AdAction.

Głównym zadaniem Adama Semika będzie organizacja struktur sprzedażowych w AdAction oraz ścisła współpraca z domami mediowymi i agencjami. Nowy Dyrektor Sprzedaży będzie odpowiadał nie tylko za sprzedaż reklam w grach, ale także za sprzedaż reklam w różnych projektach mobilnych prowadzonych przez firmę.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry