Adexon z ofertą reklamy RTB na Facebooku i w Google

Adexon, sieć reklamowa wykorzystująca technologię RTB (Real Time Bidding), dzięki umowie z AdForm od lipca wykorzystuje powierzchnię reklamową Facebook Exchange, Google Display Network i polskich wydawców takich jak Onet, WP, Interia czy Gazeta.pl.

AdForm to duńska spółka o międzynarodowym zasięgu, dostarczająca rozwiązania adserwerowe i platformę Demand Side Platform.

adexon_logo_300x90Zastosowanie platformy do zarządzania kampaniami dla naszych klientów pozwala na kontrolowanie w jednym miejscu bardzo dużego zasięgu oraz na prowadzenie dynamicznych kampanii remarketingowych. Adexon już zrealizował kilka kampanii z wykorzystaniem platformy AdForm. Wyniki tych kampanii pokazują, że algorytmy optymalizujące emisję kampanii graficznych faktycznie działają i pozwalają zbliżyć się do efektywności, jaką dają kampanie realizowane w wyszukiwarkach – powiedział Adam Dyba, CEO Adexon.

Adexon skupia witryny o zasięgu na poziomie 15 mln UU, które generują blisko 200 mln odsłon reklam miesięcznie.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry