AdRenaline – nowa tematyczna sieć reklamowa

Z początkiem października 2009 roku rozpoczęła swoją działalność nowa sieć reklamowa AdRenaline, specjalizująca się w mediach interaktywnych skierowanych do mężczyzn.

Szefową AdRenaline została Magdalena Kita, która poprzednio pracowała w wydawnictwie Marquard Media Polska, zajmując się sprzedażą reklamy w magazynach Playboy i CKM. Kita związana jest z reklamą prasową od 2003 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w wydawnictwie AWR Wprost.

AdRenaline opiera swoją ofertę reklamową o media interaktywne zgrupowane w czterech głównych kategoriach: Motoryzacja, Sport, Gadżety oraz Erotyka. W momencie uruchomienia projektu sieć składa się z 86 serwisów, których miesięczny zasięg to 4,85 mln użytkowników. Największe serwisy z portfolio AdRenaline to: Mojeauto.pl, Auto.pl, Autofirmowe.pl (Motoryzacja), Futbolowo.pl, Pilkanozna.pl, Sport1.pl (Sport), Pasjagsm.pl, Fotografuj.pl, Audiostereo.pl (Gadżety), Roksa.pl, Schadzka.com (Erotyka).

Właścicielem nowej sieci jest Ad-Vice Sp. z o.o., jeden z wiodących graczy na rynku reklamy online w Polsce.

Adrenalina znana do dzisiaj pod tajemniczą nazwą C9H13NO3, odgrywa decydują rolę w mechanizmie stresu, błyskawicznej reakcji organizmu człowieka, objawiając się przyspieszonym biciem serca, wzrostem ciśnienia krwi, rozszerzeniem źrenicy. Od dzisiaj AdRenaline staje się pierwszym tego typu hormonem w sieci, pierwszą siecią reklamową specjalizującą się w mediach interaktywnych dla mężczyzn. – podsumowuje Bartosz Wieczorek, Prezes Zarządu Ad-Vice Sp. z o.o.

http://www.ad-renaline.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry