AdSearch w Interia.pl

Interia.pl we współpracy z siecią reklamową ARBOmedia wprowadziła własny system reklamy kontekstowej – AdSearch.
Głównym celem podjętej współpracy jest zbudowanie jak największego potencjału zasięgowego dla naszego systemu. Dzięki połączeniu sił największej na rynku sieci ARBOmedia i ponad 7-milionowego grona użytkowników Interia.pl, nasza oferta ma szansę dotrzeć do ponad 12 milionów internautów – mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes Interia.pl.

AdSearch daje możliwość emisji reklam w wyszukiwarkach lub na stronach tematycznych na podstawie porównania słów kluczowych. Prócz tradycyjnych boksów reklamowych pojawiających się w dopasowanym przez system serwisie, nowością jest wykorzystanie nieinwazyjnej reklamy w formie linków tekstowych. W dowolnym artykule system oznacza słowa, pod którymi ukryta została treść reklamowa. AdSearch umożliwia również targetowanie czasowe i capping, pozwalający ustalić ilość emisji reklam dla pojedynczego użytkownika.

Według prognoz, rynek reklamy kontekstowej będzie sukcesywnie rósł. W roku ubiegłym wydatki na nią wyniosły szacunkowo 20% całościowego rynku reklamy on-line, co stanowi około 10% wzrostu w stosunku do 2005 r. Przypuszcza się, że w roku 2007 przekroczy próg 25%.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top