AdTotal z nowymi serwisami dla kobiet

Opublikowano: 9 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portfolio AdTotal rozszerzyło się o kilkanaście popularnych serwisów kobiecych. Włączając je do sieci reklamowej Wirtualna Polska wzmacnia pakiety tematyczne Lifestyle oraz Kobieta, proponując klientom dotarcie do jeszcze szerszej grupy użytkowniczek Internetu.

AdTotal z nowymi serwisami dla kobiet 1Głównym celem poszerzenia oferty naszej sieci reklamowej o kolejne serwisy dla pań jest wzrost jej konkurencyjności. Pozyskanie atrakcyjnych marketingowo grup docelowych uzupełnia portfolio AdTotal o target aktywnych kobiet, które porad na temat mody, urody, zdrowia szukają w Internecie. Serwisy, które dołączyły do sieci znacząco wzmacniają kategorie Styl Życia oraz Kobieta AdTotal. – mówi Agnieszka Ferenc z Zespołu Zakupu Powierzchni Reklamowej dla Sieci Adtotal.

Wśród nowych serwisów znalazły się Szafa.pl, Female.pl, Uroda.com, Stylistka.pl, Fajnamama.pl oraz Przepisy.net. Serwisy te, według badania Megapanel z maja 2010, docierają do ok. 1.8 mln użytkowników.

Sylwester KozakAdTotal z nowymi serwisami dla kobiet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.