Agito i PayU promują płatności online

Opublikowano: 6 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agito i PayU rozpoczynają promocję szybkich płatności online, akcja potrwa do 28 lutego. Za zakupione towary nie będzie pobierana dodatkowa prowizja z tytułu płatności online.

PayU_i_Agito_promuja_eprzelewy

Płatność za zakupy to jeden z najistotniejszych aspektów handlu w Internecie. Z badań, które przeprowadziliśmy wśród aktywnych użytkowników sieci wynika, że przy płaceniu za zakupy online kupujący najczęściej zwracają uwagę na szybkość transakcji, gwarancję bezpieczeństwa i dostępność ulubionego kanału płatności – powiedział Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU.

Podążając za realizacją tych oczekiwań podjęliśmy decyzję o uruchomieniu wygodnych płatności e-przelewem we wszystkich kategoriach produktowych w naszym sklepie, w tym także przy zakupie sprzętu elektronicznego. W odróżnieniu od wielu innych e-sklepów, nie będziemy pobierali w związku z tym od kupujących żadnych dodatkowych opłat – uzupełnia Maciej Piotrowski, Dyrektor Marketingu Agito.pl.

Sylwester KozakAgito i PayU promują płatności online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.