Agito.pl rozszerza ofertę o książki

Agito.pl (Grupa Allegro) dodaje do swojej oferty nową kategorię – książki. W e-sklepie dostępne są m.in. tytuły dla dzieci i młodzieży, fantastyka, pozycje obcojęzyczne, reportaże, podręczniki, poradniki, literatura piękna oraz kryminały. Docelowo w ofercie Agito.pl znaleźć ma się ponad 100 tys. książek.

Wciąż rozszerzamy wachlarz oferowanych towarów. Elektronika już dawno przestała być naszą jedyną kategorią produktową. Książki, obok produktów dla dzieci, do domu i ogrodu, czy kosmetyków to kolejna kategoria, która sprawia, że Agito.pl przyciąga coraz więcej fanów zakupów w sieci – powiedziała Joanna Kuzdak, prezes Agito.pl.

Agito książki

Sklep w ubiegłym roku otworzył sześć nowych punktów odbioru osobistego w największych polskich miastach. Wprowadził także raty PayU, dzięki którym możliwe jest zrobienie zakupów na raty bez wychodzenia z domu oraz bez zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu, papierowej umowy i zamawiania kuriera – wystarczy oświadczenie oraz zgoda na wgląd do wyciągu z konta online użytkownika.

Agito.pl na polskim rynku obecne jest ponad 10 lat. Swoją działalność sklep rozpoczynał od sprzedaży sprzętu komputerowego i fotograficznego. Dziś, oprócz wspomnianych powyżej kategorii, w Agito.pl można kupić m.in. sprzęt AGD i RTV, wyposażenie domu i ogrodu, produkty dla dzieci, kosmetyki, sprzęt sportowy czy motoryzacyjny.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry