Agrobiznes na www.bzwbk.pl

W portalu www.bzwbk.pl w dziale ’Dla Firmy’ uruchomiono nowy kanał tematyczny – Agrobiznes. Nowy serwis skupia w jednym miejscu informacje bankowe, związane tematycznie z rolnictwem i szeroko pojętym agrobiznesem.

Zawartość nowego kanału jest przygotowana z myślą przede wszystkim o rolnikach i przedstawicielach sektora rolno-spożywczego. Głównym celem jaki przyświecał tworzeniu Agrobiznesu było zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji dla tej grupy klientów – zarówno z oferty Banku jak i szeregu informacji dodatkowych.

Powstanie kanału Agrobiznes jest związane z pojawieniem się w ofercie Banku Agro Pakietu – specjalnej oferty BZ WBK dla rolników, obejmującej m.in. kredyty obrotowe, inwestycyjne, komercyjne, dotowane z dopłatami ARMiR.

'Począwszy od maja ubiegłego roku serwis www.bzwbk.pl przeszedł bardzo duże zmiany. Zmieniliśmy dotychczasowy produktowy charakter portalu i stworzyliśmy nowy rodzaj serwisu skupionego wokół potrzeb finansowych klientów. Jesteśmy bankiem, który jest elastyczny

i dostosowuje oraz rozszerza swoją ofertę, tak aby spełniać potrzeby różnych grup klientów. Zadaniem naszego nowego serwisu – Agrobiznes – jest właśnie pomoc w realizacji potrzeb finansowych naszych klientów z sektora rolniczego i rolno-spożywczego’ – powiedział Michał Szymoniak z Departamentu Promocji Marki BZ WBK.

Za technologiczne rozwiązanie serwisów internetowych www.bzwbk.pl odpowiada firma Blue Media z Sopotu. Firma Artegence z Warszawy jest odpowiedzialna za design i architekturę informacyjną, natomiast za przygotowanie zawartości tekstowej odpowiada Conecto z Poznania.

http://www.bzwbk.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top