Allegro i WOŚP znowu razem

Rozpoczęła się kolejna, internetowa zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, zbliżający się Finał poprzedza start serwisu Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (www.aukcje.wosp.org.pl). Zbudowana i prowadzona przez Allegro.pl platforma pozwoli na przeprowadzenia zbiórki trwającej ponad 2 miesiące.

Platforma handlowa Allegro.pl wspomaga Fundację Jurka Owsiaka od 2000 roku. ‑ Jesteśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od samego początku istnienia naszego serwisu – tłumaczy Krzysztof Śpiewek, szef projektów specjalnych w Grupie Allegro.pl. ‑ Co roku angażujemy miliony polskich internautów   w tej największej w Polsce zbiórce pieniędzy na szczytne cele.

Podczas XVII Finału będziemy zbierać pieniądze na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Jak co roku Allegro.pl stworzyło nowoczesny serwis aukcyjny dedykowany tylko i wyłącznie zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis ten jest oparty na systemie działania Allegro.pl. W ten sposób jest on przyjazny i łatwy w obsłudze.

Oczywiście w serwisie można sprzedawać i kupować przedmioty, tak jak w „zwykłym” Allegro.pl. Różnicą jest to, iż całkowity dochód ze sprzedaży na aukcje.wosp.org.pl zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Samo wystawianie aukcji jest, jak w przypakdu wszystkich aukcji charytatywnych na Allero.pl, bezpłatne.

Serwis będzie dostępny od 1 grudnia 2008 roku do 20 lutego 2009 roku.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Użytkownicy Allegro mogą bez problemu korzystać z serwisu Aukcje WOŚP logując się przy pomocy swoich dotychczasowych haseł i loginów. Również obsługa serwisu oraz panujące zasady (opisane w regulaminie) nie różnią się od obowiązujących w Allegro.pl.

W serwisie funkcjonuje niezależny system komentarzy, a zebrane punkty za opinie są przedstawiane w formie serduszek zamiast typowych dla Allegro gwiazdek. Użytkownicy, którzy korzystali z Aukcji WOŚP w poprzednich latach, zachowują swój dorobek punktowy.

Miniony, XVI Finał pozwolił na zebranie rekordowej kwoty 1,3 miliona złotych. Były to pieniądze jakie wpłynęły na konto WOŚP w wyniku transakcji zawartych na aukcje.wosp.org.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry